خانه / فیلم و سینما / دکستر با بال‌های خونین بازمی‌گردد + پوستر
تبلیغات

دکستر با بال‌های خونین بازمی‌گردد + پوستر

دکستر با بال‌های خونین بازمی‌گردد + پوسترReviewed by My on Aug 18Rating:
 فصل ششم سریال تحسین‌شده «دکستر» در حالی شروع می‌شود که کاراکتر جدیدی به نام گِلر زندگی دکستر را به چالش می‌کشد.
به گزارش خبرآنلاین، شبکه شوتایم از پوستر فصل جدید «دکستر» رونمایی کرده است. در این پوستر اطراف دکستر خون به شکلی پخش شده انگار او بال درآورده است.
این پوستر هماهنگی غریبی با شغل دکستر به عنوان متخصص بررسی رد خون در صحنه‌های جنایت دارد. دکستر همچنین چاقوی معروف خود را که با آن مجرمان را به سزای اعمالشان می‌رساند در دست دارد. این پوستر شباهت بسیاری با طراحی‌های فرشته انتقام در مسیحیت دارد.
در فصل جدید مذهب نقش مهمی بازی می‌کند و دکستر تاحدود زیادی به ارزیابی جدیدی از اعمال خودش می‌رسد. او که تحت تعالیم پدرخوانده‌اش فکر می‌کند مجازات مجرمان به هر وسیله‌ای کاری نیکو است متوجه می‌شود همیشه حق با او نبوده است.
در این فصل ادوارد جیمز اولمس، نقش گلر را بازی می‌کند که پروفسور مطالعات مذهبی است، کالین هنکس نقش یکی از شاگردان او را بازی می‌کند و ماس در نقش تبهکار سابق فرو می‌رود که حضورش به دیگران کمک می‌کند به درکی صحیح از زندگی خود برسند.
هنوز مشخصی نیست کدام یک از این سه شخصیت جدید سریال نقش منفی را برعهده دارد و می‌تواند خاطره بازی جان لیتگو در نقش «قاتل تثلیث» را زنده کند، لیتگو برای بازی در این نقش منفی برنده جایزه امی (اسکار تلویزیونی) شد.
اولمس اخیرا در مراسم رونمایی از دی‌وی‌دی فصل پنجم سریال گفت: «به نظرم در هر فصل خود دکستر است که شخصیت منفی اصلی ماجراست. اوست که از کشتن مردم دست نمی‌کشد!»
 

۴۰۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا