خانه / فیلم و سینما / جدول فروش فیلمها ، «ورود آقایان ممنوع» به مرز ۵ میلیارد تومان رسید
تبلیغات

جدول فروش فیلمها ، «ورود آقایان ممنوع» به مرز ۵ میلیارد تومان رسید

جدول فروش فیلمها ، «ورود آقايان ممنوع» به مرز 5 ميليارد تومان رسيدReviewed by اینفوفا on Aug 19Rating:

فروش «ورود آقایان ممنوع» به‌ کارگردانی رامبد جوان در سینماهای کل کشور به پنج میلیارد تومان نزدیک می‌شود.

علی سرتیپی ـ مدیر عامل شرکت فیلمیران ـ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین آمار فروش «ورود آقایان ممنوع» گفت: آخرین فیلم رامبد جوان در سینماهای تهران به فروش دو میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومانی رسیده است. در شهرستان‌ها نیز این فیلم حدود یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بلیت فروخته شده است.وی درباره فروش «جدایی نادر از سیمین» که مجددا در قالب سانس‌های ویژه سینماها در ماه مبارک رمضان اکران شده است نیز اظهار کرد: «جدایی نادر از سیمین» در سانس‌های ویژه سینماهای نمایش دهنده در ماه مبارک رمضان توانسته ۲۰ میلیون تومان بلیت فروشی داشته باشد.

«سوت پایان» ۱۱۰ میلیونی در تهران

«فیلم سینمایی«سوت پایان» به کارگردانی نیکی کریمی، هر هفته نسبت به هفته‌های قبل در تهران فروش بهتری را تجربه می‌کند.»

پاکستانی درباره فروش «سوت پایان» با اعلام مطلب فوق گفت: در ایام ماه رمضان نه تنها افت فروشی نداشته‌ایم بلکه فروش کلی سینماهای نمایش دهنده «سوت پایان» هر هفته افزایش داشته است.

وی ادامه داد: شب گذشته «سوت پایان» ۱۴ میلیون تومان در تهران فروش داشت و سینمای «آزادی» به دلیل تعداد زیاد مخاطبان مجبور شد، دو سانس فوق العاده را برای این فیلم اختصاص دهد. این فیلم اکنون با ۱۲ سینمایی که در اختیار دارد به فروش ۱۱۰ میلیون تومانی در تهران رسیده است.

«اینجا بدون من» از مرز ۵۰۰ میلیون تومان گذشت

سعید سعدی تهیه کننده و پخش کننده «اینجا بدون من» هم با بیان این‌که پس از شبهای قدر تعداد سینماهای این فیلم کاهش خواهد یافت اظهار کرد: شب گذشته «اینجا بدون من» به کارگردانی بهرام توکلی ۱۹ میلیون تومان در تهران فروخت و فروش کلی این فیلم در تهران با ۱۴ سینمایی که در اختیار دارد به ۵۰۰ میلیون تومان رسید و در شهرستان‌ها نیز این فیلم، ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

وی ادامه داد: این هفته آخرین هفته‌ای است که «اینجا بدون من» در سرگروه خود اکران می‌شود و چهارشنبه هفته آینده این فیلم جای خود را به فیلم دیگری خواهد داد. البته اکران «اینجا بدون من» در پردیس‌های سینمایی ادامه خواهد یافت.

 

 

۳۸۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا