خانه / تلویزیون / خنده بازار قصد توهین به کسی را ندارد
تبلیغات

خنده بازار قصد توهین به کسی را ندارد

خنده بازار قصد توهين به كسي را نداردReviewed by اینفوفا on Aug 20Rating:

مدیر شبکه سه سیما گفت: برنامه «خنده بازار» قصد توهین به کسی را ندارد، امیدوارم تحمل کسانی که در این برنامه مورد نقد یا طنز قرار گرفته‌اند، بالاتر برود تا ما بتوانیم چنین برنامه‌هایی را پخش کنیم.

به گزارش فارس، علی‌اصغر پورمحمدی درباره برنامه «خنده بازار» گفت: پخش این برنامه تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و فقط در شب‌های قدر پخش نمی‌شود و در عید فطر هم پخش دارد.

وی تصریح کرد: ما در این برنامه قصد توهین به کسی نداشته‌ایم و هرچه روی آنتن رفته و پخش شده، طنز بوده است. اول هم از خود مدیران صداوسیما شروع کردیم تا بینندگان بدانند قصد تمسخر وجود ندارد.

پورمحمدی درباره این که امکان دارد این برنامه به شوخی با قشرهای دیگر نظیر افراد سیاسی بپردازد؟ گفت: «خنده بازار» با اهالی سیاست هم شوخی می‌کند و در هر قسمت شوخی با این گروه دارد، اتفاقا برعکس برخی نظرات، بیشتر شوخی‌های «خنده بازار» با سیاسی‌ها بوده است.

پخش قسمت‌هایی از «خنده بازار» و شوخی با افراد مختلف اظهارنظرهای مختلفی را به همراه داشته است. به عنوان مثال افرادی نظیر تهیه‌کننده آثار رضا صادقی، علی دایی و… نسبت به این برنامه اعتراض داشته‌اند و در کنار آن افرادی نظیر احمد نجفی، داود رشیدی، فریدون جیرانی و… نیز از ساخت این برنامه استقبال کردند.

 

۳۶۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا