خانه / رادیو / ایوب آقاخانی «دیالوگ» می‌سازد،کارگردان: به اثرگذارترین اتفاقات نمایشی می‌پردازیم
تبلیغات

ایوب آقاخانی «دیالوگ» می‌سازد،کارگردان: به اثرگذارترین اتفاقات نمایشی می‌پردازیم

ايوب آقاخاني «ديالوگ» مي‌سازد،كارگردان: به اثرگذارترين اتفاقات نمايشي مي‌پردازيمReviewed by اینفوفا on Aug 27Rating:

ایوب آقاخانی یک برنامه‌ی جدید رادیویی با عنوان «دیالوگ» را برای رادیونمایش کارگردانی می‌کند.

کارگردان و سردبیر «دیالوگ» در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: «دیالوگ» یک برنامه‌ی تحلیلی ـ خبری است که به مهمترین و اثرگذارترین اتفاقات حوزه هنرهای نمایشی از هر جنسی اعم از تئاتر‌، سینما‌، تلویزیون و رادیو خواهد پرداخت. طراحی‌های اولیه‌ی این برنامه در حال انجام است که به صورت زنده پخش شود.

وی با تاکید بر اینکه پخش «دیالوگ» از نظر رادیونمایش قطعی شده ولی از نظر خودش هنوز به قطعیت نرسیده است، افزود: ‌اگر برآورد این برنامه به تائید رسید، بعد از ماه رمضان هر روز از شنبه تا پنجشنبه به مدت ۷۵ دقیقه از رادیونمایش به روی آنتن می‌رود.

آقاخانی با توضیح بیشتری درباره‌ی برنامه «دیالوگ» ادامه داد:‌ «دیالوگ» یک برنامه تحلیلی ـ خبری است و در این برنامه اتفاقات مهمی که در حوزه تئاتر رخ می‌دهد، مطرح خواهد شد.

همچنین وی درباره‌ی اینکه مخاطبان اصلی «دیالوگ» چه کسانی خواهند بود؟ خاطرنشان کرد:‌ مخاطبان اصلی این برنامه جوانان و دانشجویان هستند؛ اما بدیهی است که ممانعتی برای استفاده‌ی گروه‌های سنی مختلف دیگر وجود ندارد. ولی به طور طبیعی تحصیل کرده بودن مخاطبان و علاقه‌مند بودن آنها به موضوع برنامه، جزو شرایط اصلی است که به ناچار در گروه سنی جوان قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، برنامه «دیالوگ» به تهیه کنندگی شهلا نیساری‌، کارگردانی ایوب آقاخانی‌، سردبیری ایوب آقاخانی و همکاری ندا هنگامی تهیه می‌شود نگارش این برنامه با همکاری نویسندگانی همچون فریبرز دارایی‌، فروغ سجادی‌، هلن بهرامی‌ و ایوب آقاخانی همراه است و مجری کارشناس برنامه دیالوگ ایوب آقاخانی است.

 

۷۲۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا