خانه / تلویزیون / به طور شفاف اعلام شد ؛ درآمد فردوسی‌پور از برنامه نود
تبلیغات

به طور شفاف اعلام شد ؛ درآمد فردوسی‌پور از برنامه نود

به طور شفاف اعلام شد ؛ درآمد فردوسي‌پور از برنامه نودReviewed by اینفوفا on Aug 31Rating:

عادل فردوسی‌پور در برنامه‌ «نود» که شامگاه دوشنبه ـ هفتم شهریور ماه ـ به روی آنتن رفت، با اشاره به مطالبی که برخی رسانه‌ها درباره‌ دستمزد میلیاردی وی اعلام کرده بودند، به شفاف‌سازی دستمزد خود و بودجه‌ «نود» پرداخت.

مجری و تهیه‌کننده «نود» ورزشی تلویزیون گفت: بودجه سالانه برنامه «نود» ۲۶۱ میلیون و ۵۱۶ هزار تومان است.

او همچنین اعلام کرد که در طول یک سال ۳۷ برنامه از «نود» پخش می‌شود و سقف هر برنامه ۱۲۰ دقیقه است؛ بر این اساس، تلویزیون به پخش بیش از ۱۲۰ دقیقه از این برنامه در یک روز، پولی اختصاص نمی‌دهد.

فردوسی‌پور همچنین گفت که ۲۵۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان صرف برنامه سال گذشته «نود» شده است که از این هزینه ۱۴ میلیون برای دکور، هشت میلیون برای تیتراژ و ۱۳ میلیون برای تجهیزاتی مثل کامپیوتر و LCD و… صرف شده است و مابقی هم برای سفرهای داخل و خارج شهر و… صرف شده است.

فردوسی‌پور دستمزد ماهیانه خود را یک و نیم میلیون تومان اعلام کرد که این دستمزد بابت تهیه‌کنندگی، اجرا و نویسندگی برنامه «نود» به او پرداخت می‌شود.

بنابر گزارش ایسنا، عادل فردوسی‌پور در برنامه شامگاه گذشته «نود» به بینندگانش متذکر شد که از برگزاری مسابقات پیام کوتاه و درآمدهای ناشی از پخش آگهی‌های بازرگانی قبل و بعد از «نود»، ‌هیچ مبلغی به او و برنامه‌اش تعلق نمی‌گیرد.

 

۳۷۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا