خانه / فیلم و سینما / وقتی سوپراستار، قهرمان زندگی واقعی می‌شود/ براد پیت، جان یک زن را نجات داد!!
تبلیغات

وقتی سوپراستار، قهرمان زندگی واقعی می‌شود/ براد پیت، جان یک زن را نجات داد!!

وقتی سوپراستار، قهرمان زندگی واقعی می‌شود/ براد پیت، جان یک زن را نجات داد!!Reviewed by عسل دولتیاری on Sep 7Rating:

در فیلم مصاحبه با خون‌آشام، براد پیت نقش خون‌آشامی را ایفا می‌کرد که تقدیرش با نابودی دیگران گره خورده بود.

 
او باید زندگی دیگران را نابود می‌کرد تا خودش زنده بماند و این به شدت او را آزار می‌داد. در نتیجه او سعی می‌کرد جان دخترکی که همراهش بود را حفظ کند تا معنای زندگی‌اش صرفاً‌ مرگ دیگران نباشد. حالا در دنیای واقعی، پیت این فرصت را پیدا کرد تا همان کاری را انجام دهد که در مصاحبه با خون‌آشام در انجامش ناکام مانده بود!
به گزارش کافه‌سینما به نقل از هالیوود ریپورتر، ماجرا از این قرار است که براد پیت مشغول بازی در اقتباسی از کتاب آخرالزمانی ماکس بروکس با عنوان جنگ جهانی زد است. سه‌شنبه شب، طی صحنه‌ای از این پروژه ۱۲۵ میلیون دلاری که در اسکاتلند فیلمبرداری می‌شد، قرار بود تعداد زیادی از مردم از دست زامبی‌هایی که در حال حرکت به سمت آن‌ها بودند، فرار کنند. در حین گرفتن این صحنه یکی از زنانی که در نقش سیاهی لشکر ظاهر شده بود، روی زمین می‌افتد و این خطر او را تهدید می‌کرد که زیر دست و پا له شود اما پیت با سرعت عمل خارق‌العاده‌ای خود را به آن‌جا رساند و آن زن را از خطر له شدن زیر دست و پای دیگر افراد حاضر در صحنه نجات داد. فردی که آنجا حاضر بود، صحنه را چنین توصیف می‌کند: «۷۰۰ نفر در حال حرکت به سمت پایین خیابان بودند. صحنه پر از ماشین‌های در حال حرکت، دوربین‌ها و ارتشی بود که سلاح‌های سنگین حمل می‌کردند».
لازم به ذکر است براد پیت پیش از این هم سابقه نجات دادن جان دیگران را داشت. در زمان حضور او در جشنواره ونیز در سال ۲۰۰۸، زمانی که یکی از طرفدارانش که به دنبال یافتن راهی برای عکس گرفتن با ستاره محبوبش بود،‌ به داخل رودخانه افتاد و پیت او را هم نجات داد!
جنگ جهانی زد به کارگردانی مارک فورستر (بادبادک‌باز، کوآنتوم تسکین) برای اکران در دسامبر ۲۰۱۲ آماده می‌شود.

۴۱۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا