خانه / فیلم و سینما / دومین تجربه کارگردانی امیر ثقفی جلوی دوربین می‌رود ، پژمان بازغی، امیر آقایی و کامران تفتی بازیگران “پدر و پسر” شدند
تبلیغات

دومین تجربه کارگردانی امیر ثقفی جلوی دوربین می‌رود ، پژمان بازغی، امیر آقایی و کامران تفتی بازیگران “پدر و پسر” شدند

دومين تجربه کارگردانی امير ثقفی جلوي دوربين مي‌رود ، پژمان بازغی، امیر آقایی و کامران تفتی بازیگران "پدر و پسر" شدندReviewed by اینفوفا on Jun 4Rating:
امیر آقایی و پژمان بازغی بازیگران دومین فیلم سینمایی امیر حسین ثقفی با نام “پدر و پسر” هستند.علی اکبرثقفی تهیه‌کننده این فیلم سینمایی دراین باره  گفت: تا کنون حضور پژمان بازغی، امیر آقایی و کامران تفتی در این فیلم سینمایی قطعی شده است. بازیگر زن فیلم نیز انتخاب شده که به زودی نام او را اعلام می‌کنم.

وی افزود: “پدر و پسر” یک فیلم اجتماعی است که بر خلاف “مرگ کسب و کار من است” از فضایی شهری برخوردار است که نقش خانواده در این فیلم اهمیت خاصی دارد. تلاش می‌کنیم اواخر مرداد فیلمبرداری فیلم را در تهران آغاز کنیم. این فیلم لوکیشن‌های متعدد شهری دارد.

تاکنون حضورشراره سروش به عنوان طراح صحنه و لباس، محسن دارسنج طراح گریم، کارن همایونفر سازنده موسیقی متن، فاطمه ثقفی منشی صحنه، بابک اعطا مدیر برنامه‌ریزی، امیر فراهانیان مدیر تدارکات، علیرضا احمدی‌کیا مدیر تولید و مستانه مهاجر تدوینگر در این فیلم قطعی شده است.
بازغی، آقایی و تفتی در فیلم اول ثقفی “مرگ کسب و کار من است” هم با این کارگردان جوان همکاری داشتند. امیرحسین ثقفی فیلم سینمایی “مرگ کسب و کار من است” را آماده نمایش دارد که پخش آن بر عهده موسسه بشرا فیلم است.

منبع : مهر

۶۰۸

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا