خانه / تلویزیون / اجرای “فیتیله ۲” تحولی بزرگ در تمام شبکه‌ها است
تبلیغات

اجرای “فیتیله ۲” تحولی بزرگ در تمام شبکه‌ها است

اجرای "فیتیله 2" تحولی بزرگ در تمام شبکه‌ها استReviewed by اینفوفا on Jun 5Rating:
کارگردان و بازیگر برنامه “فیتیله ۲” که از اواخر خردادماه پخش آن از شبکه دو شروع می‌شود، تاکید کرد اجرای این برنامه تحول بزرگی در تمام شبکه‌ها است.
محمد مسلمی، کارگردان و بازیگر برنامه “فیتیله ۲” در این باره به خبرنگار مهر گفت: پخش این برنامه اواخر خرداد ماه به مدت ۹۰ شروع می‌شود و به احتمال زیاد از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ برنامه روی آنتن می‌رود. رویکرد در برنامه “فیتیله ۲” خانواده‌ها هستند و پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها، پدران و مادران در کنار بچه‌ها می‌توانند در استودیو حضور داشته باشند. در هر قسمت از برنامه به موضوع‌هایی می‌‍‌پردازیم که در ارتباط با خانواده‌ها است.

وی در ادامه افزود: گروهی برای روانشناسی برنامه در نظر گرفته شده‌اند و قصد داریم یک کار علمی را جلو ببریم و مسائل کودک و خانواده را به صورت علمی بپردازیم. در واقع برای یک سال اهداف بلندمدتی را در مد نظر قرار داده‌ایم. می‌خواهیم به چالش‌های خانواده‌ها با فرزندانشان بپردازیم.

مسلمی خاطرنشان ساخت: آیتم‌های جدیدی برای “فیتیله ۲” طراحی شده است و کلیپ‌هایی را ضبط کرده‌ایم. قبلاً در بخش‌هایی از برنامه کارتون پخش می‌شد، ولی حالا کارتون نداریم و بخش‌هایی مختلفی را برای این قسمت از برنامه تدارک دیده‌ایم. این برنامه تحول بزرگی در میان شبکه‌های مختلف به لحاظ اجرا است، چون از مخاطبان از جمله پدربزرگ‌ها و بچه‌ها برای بازی هم استفاده می‌کنیم. در واقع شیوه ما بازی در بازی است.

این کارگردان درباره اینکه اجرای این برنامه بر عهده چه کسی است؟ توضیح داد: برنامه “فیتیله ۲” مجری ندارد و قصد نداریم مستقیم‌گویی داشته باشیم. به نظرم مستقیم‌گویی‌های مجری لطمه زیادی به برنامه می‌زد. در مجموع بخشی از آیتم‌ها تولیدی و بعضی‌ از آنها زنده اجرا می‌شود. تلاش می‌کنیم خانواده و بچه‌ها از تماشای این برنامه لذت ببرند.

وی با اشاره به ترانه‌های برنامه “فیتیله ۲” گفت: ترانه‌های امام حسین (ع) و امام علی (ع) را در کربلا ضبط کردیم و آن را پخش خواهیم کرد. سعی می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم مخاطبان را با خودمان همراه کنیم. از سوی دیگر تلاش داریم قدرت تخیل بچه‌ها را قلقلک دهیم. کارشناسان برنامه دکتر تمنا رستگار، داود کیانیان، مریم معترف و مصطفی رحماندوست هستند.

مسلمی درباره آهنگسازان این برنامه افزود: از آهنگسازان حرفه‌ای از جمله سعید ذهنی و بقیه دوستان بهره می‌بریم. البته برخی آیتم‌هایی که بچه‌ها خیلی دوست داشتند همچون اتاق عمل، سربازی، فیتیله محبت و … در برنامه “فیتیله ۲” است تا به بچه‌ها بگوییم که نظرسان برایمان قابل احترام است. در مجموع نوع اجرای این برنامه در میان همه شبکه‌های تلویزیون متفاوت و تحول بزرگی است.

وی در پایان افزود: اگر مردم مشکلاتی دارند، می‌توانند به ما منتقل کنند و ما هم آن را به شکل نمایش اجرا می‌کنیم.

۳۸۲

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا