خانه / انیمیشن / ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۱ که می‌توانید در کنار خانواده تماشا کنید!
تبلیغات

۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۱ که می‌توانید در کنار خانواده تماشا کنید!

10 فیلم برتر سال 2011 که می‌توانید در کنار خانواده تماشا کنید!Reviewed by My on Oct 5Rating:

علی رغم بسیاری از فیلم‌هایی که برای برخی گروه‌های سنی خاص مناسبند هنوز هم با فیلم‌هایی رو برو می‌شویم که موضوع خانوداگی دارند و چندین نمونه از این فیلم‌ها تا پایان سال ۲۰۱۱ اکران می‌شوند. فیلم تماشا کردن فقط فعالیتی شخصی یا وقت گذراندن با دوستان نیست. بلکه می‌تواند راهی باشد برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده. برای همین ۱۰ فیلمی‌را معرفی می‌کنیم که می‌توانید تا پایان امسال در کنار اعضای خانواده و کسانی که دوستشان دارید تماشا کنید و با این کار اوقاتتان را شادتر و روابطتان را قوی تر کنید.
۱- فانوس سبز
این فیلم اقتباسی از یک شخصیت کتاب کمیک مشهور است که در ژوئن ۲۰۱۱ اکران شد.
۲- Happy Feet 2 سه بعدی
این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های امسال است که از بقیه پیشی می‌گیرد. فیلم در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ اکران می‌شود. این انیمیشن در شمال آمریکا فیلمبرداری شده و کارگردانش هم «جورج میلر» است که سری‌های قبلی را کارگردانی کرد.

۳- هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت ۲
این فیلم قسمت آخر هری پاتر و آخرین نبرد او نیز است. پایان جنگی که بعد از کشته شدن والدین او شروع شده بود.
۴- عصر یخی ۳: ظهور دایناسورها
سومین قسمت  انیمیشن معروف عصر یخبندان جاییکه «سید» سه تخم  دایناسور پیدا می‌کند. صحنه فیلم از جایی آغاز می‌شود که سه تخم  دایناسور رها شده اند.
۵- پاندای کونگ فوکار ۲: The Kaboom of Doom
این انیمیشن دنباله «پاندای کونگ فوکار» است که سال ۲۰۰۸ اکران شد. این سری فیلم می‌۲۰۱۱ اکران شد. کارگردان آن Jennifer Yuh Nelson است. فیلم داستان دشمن خطرناکی است که زندگی پو را تهدید می‌کند و دوست دارد بر چین مسلط شود جایی که شما باید بقیه داستان را آنجا دنبال کنید.
۶. Shrek Origins: Puss in Boots: The Story of an Ogre Killer
این فیلم هم اکنون در چند سینما نشان داده شده و ۴ نوامبر ۲۰۱۱ در تمام سینماها اکران می‌شود. انیمیشینی محصول کمپانی DreamWorks و به کارگردانی «کریس میلر».

۷- ریو

 

۸- پیچیده
این انیمیشن سال ۲۰۱۰ ساخته شد و اولین بار نوامبر ۲۰۱۰ به نمایش درآمد. و ژانویه ۲۰۱۱ در تمام سینماها اکران شد. «پیچیده» پنجاهمین انیمیشن کلاسیک کمپانی والت دیسنی به حساب می‌آید. شخصیت اصلی فیلم «راپونزل» است که براساس داستانی افسانه ای ساخته شده، او درون برجی بسیار بلند زندانی شده تا توسط مرد رویاهایش نجات پیدا کند.
۹- ثور
ثور ۹ امین فیلم سالم و شاد خانوادگی در لیست ماست. کارگردان آن Kenneth Branagh و نویسنده «مایکل استراسینسکی»  و «مارک پروتوسویچ» است. فیلم داستان جنگوی متکبری به نام Mighty Thor را روایت می‌کند، او باعث جنگی می‌شود که بعدا به خاطر آن مجازات شده مانند انسان‌های معمولی زندگی کند و با این کارش مردم را دلسرد می‌کند.
۱۰- ترانسفورمر ۳: نیمه تاریک ماه
این فیلم قسمت سوم سری فیلم‌های اکشن ترانسفورمر است که ۲۳ ژوئن ۲۰۱۱ اکران شد. کارگردان فیلم «مایکل بی» و نویسنده آن «ارن کروگر» است. در این فیلم با ماموریت بازگشت به ماه برای یازدهمین بار روبرو می‌شویم. مسابقه ای برای نجات دادن زمین و خانه ترانسفورمرها به نام Cybertron.

۴۶۲

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا