خانه / تلویزیون / تلویزیون در قالب مجموعه به مشکلات طیف‌های مختلف بپردازد
تبلیغات

تلویزیون در قالب مجموعه به مشکلات طیف‌های مختلف بپردازد

تلویزیون در قالب مجموعه به مشکلات طیف‌های مختلف بپردازدReviewed by اینفوفا on Jun 5Rating:
ناظر پخش سریال “ساختمان پزشکان” معتقد است تلویزیون برای کم شدن حساسیت طیف‌های مختلف باید به تدریج سریال‌هایی متنوع درباره مشاغل مختلف بسازد.

سیدمجید موسویان، نویسنده، کارگردان و ناظر پخش سریال “ساختمان پزشکان” در این باره به خبرنگار مهر گفت: در چند سال اخیر طیف‌های مختلف شغلی به ساخت سریال‌ها حساسیت پیدا کردند و با روی آنتن رفتن هر سریال شاهد اعتراض صنف‌های مختلف هستیم.

وی در ادامه افزود: به نظرم برای حل این مشکل بهتر است صدا و سیما آرام آرام مجموعه‌های متنوعی با موضوع طیف‌های مختلف شغلی بسازد تا این حساسیت‌ها کمتر شود. قصه سریال “ساختمان پزشکان” فقط درباره روانشناسان نیست و به موضوع‌های اجتماعی می‌پردازد. بنابراین نباید نگران باشیم که با ساخت یک اثر ممکن است صنفی اعتراض کند.

این کارگردان درباره اینکه بهتر است برنامه‌هایی ساخته شود تا در آن روحیه انتقادپذیری به مخاطبان آموزش داده شود؟ گفت: می‌توان از این روش هم استفاده کرد، اما به نظرم ساخت سریال بیشتر جواب می‌دهد. همیشه پیام‌ها در قالب کارهای نمایشی بهتر جواب داده تا اینکه مستقیم‌گویی شود.

موسویان درباره اینکه سریال “ساختمان پزشکان” چقدر اصلاح شده؟ که پخش آن مدتی به تعویق افتاد، توضیح داد: اصلاحیاتی صورت نگرفته است. فقط یک روانشناس خوب به کار اضافه شد تا قضاوت منصفانه‌ای صورت گرفته باشد و بعد از آن سریال پخش شد.

مجموعه “ساختمان پزشکان” به کارگردانی سروش صحت و بازی بهنام تشکر، هومن برق‌نورد، بیژن بنفشه‌خواه، شقایق دهقان و… شنبه تا پنجشنبه از شبکه سه پخش می‌شود.

۳۶۴

0

یک نظر

  1. به نظر من که خیلی سریال خوبیه …. واقعا شخصیتهای جالبی داره . بازیگراش همه استادن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا