خانه / فیلم و سینما / سامان گوران در فیلم تازه داریوش مهرجویی!
تبلیغات

سامان گوران در فیلم تازه داریوش مهرجویی!

سامان گوران در فیلم تازه داریوش مهرجویی! Reviewed by عسل دولتیاری on Oct 5Rating:

نارنجی پوش داریوش مهرجویی این روزها آخرین مراحل انتخاب بازیگر را سپری می کند و تا چند روز آینده فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد.
 
این روزها بازیگران زیادی به دفتر داریوش مهرجویی رفت و آمد دارند تا در پروژه پربازیگر این کارگردان مطرح سینمای ایران حضور پیدا کنند. اما حضور یک نفر و دیدارش با داریوش مهرجویی می تواند قابل توجه باشد. به گزارش کافه سینما سامان گوران بازیگری که با حضور در برنامه خنده بازار و تقلید حرکات عادل فردوسی پور محبوبیت زیادی به دست آورده است در استانه حضور در فیلم نارنجی پوش داریوش مهرجویی قرار دارد. بر اساس خبر رسیده  به کافه سینما گوران در روزهای گذشته با مهرجویی دیدار داشته و به اختمال فراوان در یکی از نقش های نارنجی پوش جلوی دوربین خواهد رفت. سامان گوران…
متولد ۱۳۶۴ و دانش آموخته رشته بازیگری تئاتر است.نام گوران در خنده بازار با بازی تیپ‌ها‌ی مختلف و البته مطرحی همچون مهران مدیری، علی دایی، رضا صادقی، مهدی فخیم زاده و عادل فردوسی پور بر سر زبان‌ها‌ افتاد و صدای برخی مانند علی دایی و رضا صادقی را هم درآورد. تقلید او از علی دایی در جشن باشگاه استقلال تا مدت ها برای او حاشیه ساز شد و مصاحبه های علی دایی و فتح الله زاده را در این مورد در پی داشت. اما حضور گوران در خنده بازار هم نافرجام بود و به دلالیلی که هیچ وقت مشخص نشد او از این برنامه جدا شد. اما همکاری احتمای او با مهرجویی شاید مسیر زندگی او را عوض کند. باید منتظر ماند و دید این بار مهرجویی چه چهره ایی برای معرفی به سینمای ایران کنار گزاشته.

۴۶۸

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا