خانه / تلویزیون / «مهران مدیری» تصویربرداری سری جدید «قهوه تلخ» را با ۳ بازیگر جدید آغاز کرد
تبلیغات

«مهران مدیری» تصویربرداری سری جدید «قهوه تلخ» را با ۳ بازیگر جدید آغاز کرد

«مهران مدیری» تصویربرداری سری جدید «قهوه تلخ» را با 3 بازیگر جدید آغاز کردReviewed by My on Oct 9Rating:

«مهران مدیری» ساخت سری جدید مجموعه «قهوه تلخ» را آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تصویربرداری سری جدید مجموعه «قهوه تلخ» از امروز ۱۶ مهرماه پس از آماده‌سازی لوکیشن جدید، طراحی گریم‌ها و تمرین به صورت جدی آغاز شد.
بنا بر این گزارش، سری جدید با حضور بازیگران جدیدی مانند یوسف صیادی، سپند امیرسلیمانی، سعید امیرسلیمانی، رامین ناصرنصیر، آرش نوذری و مه‌لقا باقری به همراه حدود ۱۸ بازیگر دیگر سریال که از دوران گذشته به امروز آمده‌اند آغاز شد.
به گزارش فارس، لوکیشن جدید این مجموعه در نیاوران واقع شده که در آن یک آپارتمان تصویر شده و بازیگران جدید سریال نقش همسایه‌ها و ساکنان این آپارتمان را ایفا می‌کنند.
در سری جدید برخی از بازیگران سریال حذف شده‌اند که احتمالا به خاطر یک نواختی و افت کیفی سریال روی داده است.
زمان توزیع سری جدید هنوز مشخص نیست و سازندگان تصمیم دارند پس از ضبط و آماده‌سازی چند قسمت، توزیع سریال را آغاز کنند.
مهران مدیری در ابتدای سری ۲۵ سریال در سخنانی که با بینندگانش داشت، اعلام کرد که «قهوه تلخ» به دلیل یکنواختی نیاز به کمی تحول و جهش دارد که برای انجام این تغییرات، یک ماه زمان نیاز داریم.
وی افزود:‌ مدتی است که سریال «قهوه تلخ» یکنواخت شده که در حال حاضر زمان تغییر و جهش این مجموعه است‌؛ اما برای انجام این تغییرات به فرصت و صبوری مخاطبان نیاز داریم‌.
وی خطاب به بینندگان «قهوه تلخ» اعلام کرد: سری جدید سریال «قهوه تلخ» از یک ماه آینده به دست شما می‌رسد؛ یعنی سری ۲۶ این مجموعه را بعد از یک ماه خواهید دید.
مدیری توضیح داد: همیشه در طول این سال‌ها سریال‌هایی که ساخته شده از یک جایی احساس کردیم یکنواخت شده است‌؛ بنابراین شروع به تغییر و تحولات اساسی در سریال‌ها کردیم که در بسیاری از مجموعه‌ها این اتفاق افتاده و جواب خوبی هم داده است.
همچنین وی که پس از مدت‌ها با مخاطبان خود در سری ۲۵ سریال «قهوه تلخ» گفت‌وگو کرده است‌، یادآور شد:‌ تغییر و تحولات را در سری جدید «قهوه تلخ» آغاز کرده‌ایم که در سکانس آخر سری ۲۵ تمام افرادی که حضور داشتند، یک دفعه به جایی می‌روند که ممکن است شما را شگفت‌زده کند.
مدیری توضیح داد: در سری جدید «قهوه‌ تلخ» زمان‌، مکان‌، دکورها‌، لباس‌، شخصیت‌ها و حتی آواز تیراژ و موسیقی هم تغییر خواهد کرد و شما با یک سری جدید «قهوه تلخ» مواجه می‌شوید.
این کارگردان تاکید کرد: فعلا «قهوه تلخ» نخواهیم داشت تا یک ماه آینده که با شکل کاملا جدید شاهد یک جهش بزرگ خواهید بود.
علی‌رغم تاکید مدیری بر وقفه یک ماهه، مخاطبان این مجموعه حدود سه ماه است که شاهد وقفه در تولید این مجموعه شده‌اند.

۴۷۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا