خانه / جشنواره / همکاری سینمایی با چهار جشنواره خارجی
تبلیغات

همکاری سینمایی با چهار جشنواره خارجی

همكاري سينمايي با چهار جشنواره خارجيReviewed by اینفوفا on Oct 16Rating:

دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران امروز ۲۳ مهر ماه طی مراسمی با مدیر ۴ جشنواره فیلم کوتاه خارجی تفاهمنامه امضا کرد.

مراسم امضاء تفاهمنامه جشنواره فیلم کوتاه تهران با چند مدیر رویداد بین‌المللی عصر امروز ۲۳ مهر ماه با حضور هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره فیلم کوتاه، نمایندگان جشنواره‌هایی از کشورهای آرژانتین، ایتالیا، ژاپن، تونس و جمعی از خبرنگاران در مرکز فرهنگی هنری صبا برگزار شد.

به گزارش مهر، در ابتدای این مراسم هاشم میرزا خانی مدیر عامل انجمن سینمای جوان گفت: جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران امسال با حضور پر شوری در حال برگزاری است. در این رویداد ما شاهد حضور چند مدیر جشنواره‌های بین‌المللی هستیم. همانطور که می‌دانید ایران یک کشور سرمایه‌دار و با عقبه فرهنگی بالایی است و همچنین در حوزه سینما قدمتی بیش از صد سال دارد.

وی افزود: امروز در این مراسم تفاهمنامه‌ای بین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و چند جشنواره بین‌المللی از کشورهای آرژانتین، ایتالیا، ژاپن و تونس امضا می‌کنیم. در این تفاهمنامه تعامل و ارسال برگزیده‌های هر جشنواره به رویداد دیگر، حضور هنرمندان و داوران هر جشنواره در کشورهای دیگر، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و انتقال تجربیات، تعامل با سایر کشورها و … منعقد می‌شود.

در ادامه نمایندگان کشورهای فوق هر کدام به طور جداگانه تفاهمنامه‌هایی را با هاشم میرزاخانی امضا کردند.

همچنین طبق این تفاهمنامه قرار است در کنار برگزاری کارگاه‌های آموزشی در هر کشور آرم هر جشنواره‌ای در رویدادهای دیگر استفاده شود و هر کدام از این کشورها مستلزم هستند فیلم‌های یکدیگر را در رویدادها به نمایش بگذارند و فیلمسازان جوان با استعداد نیز می‌توانند شرایطی را داشته باشند تا در هر یک از این رویدادها شرکت کنند.

 

۴۱۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا