خانه / اجتماعی / اکران فیلم‌های مخاطب خاص از آبان ماه آغاز می شود
تبلیغات

اکران فیلم‌های مخاطب خاص از آبان ماه آغاز می شود

اكران فيلم‌هاي مخاطب خاص از آبان ماه آغاز می شودReviewed by اینفوفا on Oct 16Rating:

مجری طرح اکران آثار سینمایی مخاطب خاص اعلام کرد طرح اکران فیلم‌های مخاطب خاص از آبان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری زدلی به نقل از مهر ، محمد درمنش با اعلام این خبر گفت: بسترسازی مناسب برای اجرای هر چه بهتر و سنجیده‌تر اکران فیلم‌های مخاطب خاص و همچنین تامین منابع مالی و امکانات پشتیبان برای اکران مناسب آثار خوب سینمایی در گروه مخاطب خاص متولیان طرح را از شتابزدگی در اجرای طرح دور نگه داشت.

وی افزود: براساس تصمیم‌های گرفته شده، طرح اکران فیلم‌های مخاطب خاص از اواخر آبان آغاز و در یک بازه ۴ماهه، ۱۴ فیلم سینمایی در چرخه اکران سینماهای تهران و شهرستان به نمایش گذاشته خواهد شد.

درمنش ادامه داد: مجری طرح براساس تمایل تهیه‌کنندگان و کارگردانان آثاری که علاقه‌مند به اکران فیلم‌هایشان در گروه سینمایی مخاطب خاص باشند توافقات لازم را با آنان انجام داده و با در نظر گرفتن اولویت‌های اکران آثار، مجموعه۱۴ فیلم را طی ۴ ماه در بهترین سینماهای تهران و شهرستان اکران خواهد نمود.

وی تاکید کرد: از آنجا که مجری طرح براساس بودجه تامین شده بنا دارد بهترین گروه سینمایی را برای اکران آثار در نظر بگیرد، برای آن دسته از سینما‌های بخش خصوصی که به عنوان سالن‌های پرمخاطب تعریف شده‌اند، تضمین کف‌فروش را در نظر خواهد گرفت.

 

۴۲۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا