خانه / فیلم و سینما / حامد بهداد: شاید توهم دارم که بازیگر خوبی هستم!!
تبلیغات

حامد بهداد: شاید توهم دارم که بازیگر خوبی هستم!!

حامد بهداد: شاید توهم دارم که بازیگر خوبی هستم!!Reviewed by My on Oct 17Rating:

برای نقش خود در فیلم سینمایی سعادت آباد شیوه متفاوتی را در پیش گرفتم،به هر حال جامعه ما آلوده به لودگی است.تصورم این بود که با این شیوه،به تحلیل نویسنده، کارگردان رسیدم.
به گزارش خبر گزاری زدلی، به نقل از باشگاه جوانی برنا،نشست سینمایی “سعادت آباد” شب گذشته با حضور مازیار میری( کارگردان)، همایون اسعدیان( تهیه کننده)، امیر عربی(نویسنده)، لیلا حاتمی، حامد بهداد( بازیگران )و رامتین شهبازی (مجری و کارشناس) در سالن اجتماعات فرهنگسرای رسانه برگزار شد.
حامد بهداد بازیگر “سعادت آباد” در خصوص بازی خود در این نشست گفت:من با مازیار میری، لیلا حاتمی و بیشتر از این عزیزان با آقای اسعدیان دوست هستم درنتیجه جلسات گفتگو و پیشنهاد بازیگری برای پیوستن به پروژه، تبدیل به همکاری شد، اما در طول اجرا به کار علاقه مند شدم.
حامد بهداد ادامه داد: معتقدم بر خلاف برخی از دوستانم بازیگر خوش شانسی نبوده ام. شاید توهم خودم باشد که بازیگر خوبی هستم و با عملیات منحصر به فرد، فضایی را به وجود آورده ام. به جرات می گویم که تمام ملاحظات فرهنگی من در فیلم سعادت آباد وجود دارد و خوشحالم که این فیلم سندی از این روزهای جامعه است.
وی این کاراکتر را از سایر نقش‌های خود متفاوت دانست و توضیح داد: برای این نقش شیوه متفاوتی را در پیش گرفتم به هر حال جامعه ما آلوده به لودگی است. تصورم این بود که با این شیوه، به تحلیل نویسنده، کارگردان و خودم رسیده ام.
بازیگر فیلم “روز سوم” درمورد شباهت این نقش با شخصیت خود، گفت: هر انسانی ابعاد مختلفی دارد. افراد بالقوه هایی دارند که گوشه هایی از آن به بالفعل تبدیل می‌شود، من نیز زمانی که به خود می پردازم متوجه معایب و محسناتی می شوم. در درون من هم پنهان کاری، فساد اخلاقی و … وجود دارد که من همزمان با اجرای این فیلم در حال مداوای خویش بودم و هنرمندانه با خودم برخورد کردم.
حامد بهداد که اخیرا سریال “سقوط آزاد” را روی آنتن تلویزیون داشت، در پاسخ به سوالی مبنی بر بازی اغراق گونه خود گفت: احساس می کنم که به خطا نرفته ام. به هرحال در این سال‌ها این نقد به شیوه بازی من وارد است. این شیوه در من وجود دارد به گونه ای که به خصوصیات بنه تبدیل شده اما در این فیلم که نیازهای فرهنگی من در آن لحاظ شده است، هرگونه فساد ذهنی، اقتصادی و اخلاقی را با لودگی پنهان می کنم کاری که شاید بسیاری از ما آن را انجام می‌دهیم.
بهداد ادامه داد: شاید اگر سکانس پایانی کاراکتر محسن نبود این نقد وارد بود اما شیوه من درست در همان سکانس، برای تغییر رنگ آمیزی در کاراکتر، متفاوت می شود. همچنین کارگردان این شیوه بازی را پذیرفته و از بازی من راضی بود.

۴۴۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا