خانه / فیلم و سینما / فروش اکران در تهران ( سعادت آباد ، یه حبه قند و … )
تبلیغات

فروش اکران در تهران ( سعادت آباد ، یه حبه قند و … )

فروش اكران در تهران ( سعادت آباد ، یه حبه قند و ... )Reviewed by اینفوفا on Oct 22Rating:

آمار فروش فیلم‌های ایرانی در تهران از سوی پخش‌کنندگان و تهیه‌کنندگان سینما اعلام شد.

قطبی از دفتر پخش «فیلمیران» درباره آمار فروش فیلم‌های روی پرده گفت: تا شب گذشته ـ ۲۸ مهر‌ماه ـ «سعادت آباد» به کارگردانی مازیار میری که در تهران ۲۵ سالن سینما در اختیار دارد به فروش ۲۳۵ میلیون تومانی دست یافته است.

«سعادت آباد» از ۲۰ مهرماه اکران خود را بدون در اختیار داشتن سینما «آزادی» به عنوان سرگروه، آغاز کرد و تاکنون ۹ روز از اولین نمایش آن می‌گذرد.

وی همچنین درباره آمار فروش «زنان ونوسی و مردان مریخی» و «زندگی با چشمان بسته» هم ادامه داد:«زنان ونوسی مردان مریخی» به کارگردانی کاظم راست گفتار که هنوز در تهران در ۱۱ سینما روی پرده است به فروش ۸۳۵ میلیون تومانی رسیده است و «زندگی با چشمان بسته» رسول صدرعاملی نیز با ۴۴۰ میلیون تومان نمایش خود را در تهران به پایان رساند.

فرجی مدیر پخش حوزه هنری درباره فروش فیلم سینمایی «یه حبه قند» گفت: این فیلم اکنون در تهران در ۱۸ سینما پخش می شود و در مدت اکران خود که حدود ۹ روز از آن می‌گذرد، ۱۲۵ میلیون تومان فروخته است.

وی همچنین درباره فروش دو روز اول «راه آبی ابریشم» که از چهارشنبه ۲۷ مهرماه اکران شده است نیز تصریح کرد: این فیلم اکنون در ۲۲ سینمای تهران به نمایش در می‌آید و در دو روز اول خود ۱۰ میلیون تومان فروش داشته است.

پاکستانی از دفتر «هدایت فیلم» هم درباره فروش «شیش و بش» و «سوت پایان» اظهار کرد: فروش «شیش و بش» بهمن گودرزی با ۲۳ سالنی که در اختیار دارد به مرز یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نزدیک شده است.

همچنین فروش شهرستان‌های این فیلم‌ تا شب گذشته از ۵۷۰ میلیون تومان گذشته است.

با احتساب فروش تهران و شهرستان «شیش و بش»، این فیلم در طول مدت اکران خود به فروش یک میلیارد ۶۸۰ میلیون تومانی رسیده است.

وی همچنین درباره آمار فروش «سوت پایان» که اکران آن هنوز در شهرستان‌ها ادامه دارد نیز عنوان کرد:فروش تهران و شهرستان «سوت پایان» به کارگردانی نیکی کریمی به مرز ۳۰۰ میلیون تومان نزدیک شده است.( ایسنا)

 

۳۵۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا