خانه / فیلم و سینما / جانی دپ: «دیزنی» تقریبا مرا از «دزدان دریایی کارائیب» اخراج کرد
تبلیغات

جانی دپ: «دیزنی» تقریبا مرا از «دزدان دریایی کارائیب» اخراج کرد

جانی دپ: «دیزنی» تقریبا مرا از «دزدان دریایی كارائیب» اخراج كردReviewed by عسل دولتیاری on Oct 23Rating:

«جانی دپ» بازیگر مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» گفت که کمپانی «والت دیزنی» تقریبا وی را از این پروژه اخراج کرده است.
به گزارش خبرگزاری زدلی ،به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران، جانی دپ بازیگر نقش کاپیتان جک اسپارو در مجموعه فیلم‌های پرفروش و پرطرفدار «دزدان دریایی کارائیب» در مصاحبه‌ای تلویزینی به «لری کینگ» گفت که به دلیل اجرای غیرمعمول نقشش در آستانه‌ی اخراج از این پروژه قرار گرفت.
این بازیگر سرشناس در این‌باره گفت:‌ «ایفای این نقش مرا سر ذوق می‌آورد، اما آن‌ها نمی‌فهمیدند من دارم چه کار می‌کنم تا جایی که نزدیک بود «دیزنی» مرا اخراج کند. آن‌ها این شخصیت را نمی‌فهمیدند و در واقع دارند فیلم را زیرنویس می‌کنند.»
دپ که «دزدان دریایی کارائیب» را مهمترین فیلم زندگی‌اش خوانده، برای بازی در پنجمین قسمت این مجموعه‌ی سینمایی ابراز علاقه‌مندی کرده است.
فیلمسازانی چون «شاون لوی»، «سم ریمی» و «کریتز ویتز» توسط «دیزنی» به عنوان کارگردانان نامزد ساخت بخش پنجم این سری فیلم‌ها در نظر گرفته شده‌اند. «تیم برتون» نیزاز گزینه‌های اصلی کارگردانی «کارائیب ۵» است.
دپ در‌باره‌ی نقشش گفت: «کاپیتان جک یکی از نقش‌هایی است که من واقعا دوست دارم آن را بازی کنم. چون این کار برایم یک تفریح است.»
به گزارش دیجیتال اسپای، اخیرا فاش شده که دپ برای بازی در مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» ۳۵۰ میلیون دلار دستمزد گرفته است که این مبلغ برای وی لقب گرانترین بازیگر هالیوود را به ارمغان آورده است.
«دزدان ‌دریایی کارائیب» تاکنون فیلمی چهارگانه است که توسط «گور وربینسکی» و «راب مارشال» مقابل دوربین رفته است و شامل فیلم‌های زیر می‌شود:
۲۰۰۳ دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه، ۲۰۰۶: دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده، ۲۰۰۷: دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان، ۲۰۱۱: دزدان دریایی کارائیب: موج‌های بیگانه.
چهارمین بخش از این سری فیلم‌ها، محصول کمپانی «والت دیزنی» است؛ سه قسمت اول «دزدان دریایی کارائیب» که کارگردانی آنها را «فربینسکی» برعهده داشت، مجموعا فروش دو میلیارد و ۶۷ دلاری داشتند و مورد استقبال چشمگیر اهالی سینما قرار گرفتند.
جانی دپ بازیگر آثاری چون ادوارد دست قیچی، چارلی و کارخانه شکلات‌سازی، سوئینی تاد: آرایشگر شیطان صفت از آثار تیم برتون، اسلیپی هالو (ایکابد کرین)، همسر فضانورد (اسپنسر آرماکوست)، دروازه نهم (دین کورسو)، ترس و نفرت در لاس‌وگاس است.
وی چندی پیش در پاسخ به پرسشی در خصوص ادامه یافتن دزدان دریایی کارائیب گفته بود: «این سری برای جلب نظر مخاطبان ساخته می‌شوند و اگر مردم نخواهند این فیلم‌های اکشن را ادامه نخواهیم داد.»
جانی دپ درباره‌ی موفقیتش در سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» گفت: «من اگر این‌جا ایستاده‌ام به خاطر «جری براک هایمر» تهیه‌کننده‌ی سری «دزدان دریایی کارائیب» است.»
وی سال پیش پروژه‌ی سینمایی «توریست» بر پرده‌ی سینماها داشت و هم اینک «دزدان دریایی۴» را بر پرده سینماهای جهان دارد.

۷۲۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا