خانه / تلویزیون / اخبار کوتاه از رادیو و تلوزیون
تبلیغات

اخبار کوتاه از رادیو و تلوزیون

اخبار کوتاه از رادیو و تلوزیونReviewed by اینفوفا on Nov 1Rating:

به پیشنهاد مرکز هنرهای نمایشی رادیو، ایوب آقاخانی طی حکمی از سوی رحمت امینی، دبیر سی‌امین جشنواره بین‌الملی تئاتر فجر به عنوان مدیر بخش رادیو تئاتر این جشنواره منصوب شد.

آقاخانی پس از دریافت این حکم گفت: امیدواریم با حمایت مرکز هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش و برنامه‌ریزی آینده بتوانیم رادیو تئاتر را که از سال ۸۶ راه‌اندازی شده است به طور جدی ادامه دهیم و تلاش خواهیم کرد به لحاظ کیفی و اجراهای قابل اعتنا، بهترین شکل برگزاری را داشته باشیم.
بزودی فراخوان بخش رادیو تئاتر سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر جهت حضور علاقه‌مندان نمایش رادیویی، هنرمندان مراکز استان‌ها، دانشجویان و… اعلام خواهد شد.

 

 

شش اثر مرکز صبا در جشنواره کودک

شش اثر از آثار مرکز پویانمایی «صبا» به بخش مسابقه بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان که در اصفهان برگزار می‌شود، راه پیدا کردند.

«آرزوهای به یاد ماندنی» به کارگردانی آرش شادابی، «شب‌های شیرین» به کارگردانی فرخ یکدانه و فرانک گوهری، «طنزهای طلایی» به کارگردانی حسین مرادی‌زاده، «کدو قلقله‌زن» به کارگردانی احمد عربانی، «لالایی‌ها» به کارگردانی سارا نامجو و «مفاخر ایران‌زمین» شش اثری هستند که به بخش مسابقه بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان راه پیدا کرده‌اند.

 

«کیف انگلیسی» در سیمای فرانسوی شبکه سحر

از اواخر هفته جاری شبکه جهانی سحر، پخش سریال «کیف انگلیسی» را با دوبله فرانسوی آغاز می‌کند.

سریال «کیف انگلیسی» به سرپرستی رحمان رستم‌پور در ۲۶ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای در طول خرداد تا مردادماه گذشته به زبان فرانسوی زیرنویس شده است.

«کیف انگلیسی» که پیش از این از شبکه اول سیما پخش شده است، از مجموعه‌های موفق تلویزیونی بود که مورد توجه مخاطبان خاص و عام قرار گرفت.

۵۷۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا