خانه / جشنواره / دبیر جشنواره فیلم فجر از طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی استقبال می‌کند
تبلیغات

دبیر جشنواره فیلم فجر از طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی استقبال می‌کند

دبیر جشنواره فیلم فجر از طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی استقبال می‌کندReviewed by اینفوفا on Nov 14Rating:

اولین نشست خبری سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دوشنبه ۳۰ آبان‌ماه در محل سالن کنفرانس بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، این نشست با هدف تشریح و تبیین سیاست‌ها، برنامه و اعلام فراخوان سی‌امین دوره جشنواره با حضور محمد خزاعی دبیر این رویداد سینمایی برگزار خواهد شد. روابط عمومی جشنواره از تمام نمایندگان رسانه‌های گروهی خبرنگاران، عکاسان و گروه‌های خبری رادیویی و تلویزیونی برای پوشش و انعکاس این نشست دعوت به عمل آورد.

این نشست روز دوشنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۰:۳۰ در محل سالن کنفرانس بنیاد سینمایی فارابی واقع در بنیاد سینمایی فارابی، خیابان ۳۰ تیر، نرسیده به خیابان جمهوری، جنب موزه آبگینه برپا می‌شود. حضور برای کلیه خبرنگاران، عکاسان و گروه‌های خبری و تصویری آزاد است.محمد خزاعی در فراخوانی از همه صنوف سینمایی، مدیران و فعالان حوزه های مختلف سینما برای ارائه نظرات و پیشنهادات در راستای برگزاری جشنواره فیلم فجر دعوت به عمل آورد.
دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفت‌وگو با امور رسانه‌های جشنواره با اشاره به فضایی مناسب و تاثیرگذار جشنواره فجر برای تعامل و تعمیق مناسبات و دوستی‌ها در خانواده سینما، جایگاه و نقش صنوف مختلف سینمایی را دربرپایی باشکوه و بهتر این رویداد بین‌المللی ارزشمند و قابل ملاحظه خواند.

محمد خزاعی خاطرنشان ساخت: «صنوف سینمایی، اصحاب رسانه و منتقدان و نویسندگان و مدیران ارکان مهم و کلیدی هر جریان موثر و ماندگار سینمایی هستند.»
او با اشاره به نقطه عطف جشنواره فیلم فجر درگذرگاه سی‌ام و شرایط عمومی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی منطقه و جهان اسلام و نیاز به همفکری و همکاری همه فعالان سینمایی، گسترده شدن چتر جشنواره فجر را نماد همدلی عنوان کرد.

خراعی ادامه داد: «این جشنواره حاصل کار جمعی خانواده سینماست و برنامه‌های پیشنهادی صنوف برای ارتقا، توسعه و اعتلای این بزرگ‌ترین جشنواره سینمایی کشور و آسیا که همزمان با جشن‌های مبارک فجر انقلاب اسلامی برپا می‌شود اهمیت مضاعف دارد و بنده که خود عضو کوچک خانواده بزرگ سینمای ایرانم وظیفه خویش می‌دانم از طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی استقبال کنم و از آن‌ها در جهت پویایی، غنا و شادابی جشنواره بهره بگیرم.»
به گفته وی «جشنواره فجر، مقطع ارزشمند و ذی‌قیمت سینمای ایران برای بازشناسی، بازنگری و کشف توانمندی‌ها، آسیب‌ها و چالش‌هاست و در این فرصت مغتنم می‌توان در پرتو همدلی به همفکری و تبادل آرا، دیدگاه‌ها، انتقادات و پیشنهادات پرداخت.»
خزاعی گفت: «تمام دغدغه و تلاش ما این است که در سی‌امین دوره جشنواره بتوانیم فضایی ایجاد کنیم تا بهترین شرایط برای برگزاری این جشنواره که جشنواره دوستی‌ها و صمیمیت‌ها و تعامل است فراهم شود و قطعا ارائه پیشنهادات، نظرات و طرح و برنامه از سوی صنوف سینمایی چه به صورت فردی و چه جمعی ما را در رسیدن به این هدف یاری می‌رساند.»

۴۰۹

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا