خانه / جشنواره / «مرجان ریاحی» پیام صلح و دوستی کودکان اصفهانی را رساند
تبلیغات

«مرجان ریاحی» پیام صلح و دوستی کودکان اصفهانی را رساند

«مرجان ریاحی» پیام صلح و دوستی کودکان اصفهانی را رساندReviewed by اینفوفا on Nov 16Rating:

مرجان ریاحی به عنوان رئیس هیات داوران بخش فیلم کوتاه در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان «فیل طلایی» سخنرانی کرد. 
به گزارش خبرگزاری زدلی به نقل از پایگاه فیلم کوتاه، مرجان ریاحی مستندساز و مدیر «پایگاه خبری فیلم کوتاه» روز ۱۵ نوامبر در خصوص سینمای کودک سخنرانی کرد.
مرجان ریاحی در ابتدای سخنانش گفت: من در حالی امروز اینجا در کنار شما هستم که بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان کشورم همزمان با این جشنواره در شهر تاریخی اصفهان در حال برگزاری است.
وی افزود: کودکان ایرانی پیش از برگزاری جشنواره پیام صلح و دوستی جشنواره اصفهان را به سفارت‌خانه‌های بیش از چهل کشور جهان رسانده‌اند؛ اما من هم وظیفه خودم می‌دانم که شخصا سلام کودکان اصفهانی و احمد میرعلایی دبیر این جشنواره را به شما برسانم.
ریاحی ادامه داد: امسال در حدود ۲۰ فیلم سینمایی در حوزه سینمای کودک در ایران تولید شده است که همگی در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان به نمایش درمی‌آیند.
اهداف جشنواره اصفهان بسیار شبیه جشنواره «فیل طلایی» است و در این دوره با شعار نشاط و شادی برای کودکان برگزار می‌شود و امیدوارم در سال‌های آتی این مشکل همزمانی برگزاری دو جشنواره حل شود و هر دو جشنواره بتوانند با حضور نمایندگان‌شان همکاری متقابل داشته باشند.
در این جلسه مسئولین جشنواره فیلم‌های کودکان «فیل طلایی» از هر گونه همکاری متقابل با جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان استقبال کردند و ابراز امیدواری کردند که بتوانند با حل شدن مشکل همزمانی برگزاری جشنواره اصفهان در ایران حضور پیدا کنند.
گردانندگی این جلسه را آشیش کولکارنی مدیر عامل شرکت انیمیشن «ریلاینس» هند برعهده داشت و علاوه بر مرجان ریاحی، مدیر جشنواره دلفی مونترال کانادا، مدیر جشنواره کودکان سیاتل و مدیر جشنواره کودکان شیکاگو و راک دمرز تهیه‌کننده کانادایی در این برنامه سخنرانی کردند.
گفتنی است جشنواره فیلم‌های کودکان «فیل طلایی» که تاکنون دوسالانه برگزار می‌شد؛ از سال آینده همه ساله برگزار خواهد شد.

۶۴۹

0

یک نظر

  1. I’m so glad that the interent allows free info like this!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا