خانه / اجتماعی / «دالان» سریال‌های ماهواره‌ای را نقد می‌کند
تبلیغات

«دالان» سریال‌های ماهواره‌ای را نقد می‌کند

«دالان» سريال‌هاي ماهواره‌اي را نقد مي‌كندReviewed by اینفوفا on Nov 30Rating:

سری جدید برنامه دالان با به تصویر کشیدن و نقد فیلم‌‌های روز رسانه‌های بیگانه به تهیه‌کنندگی علی اکبر کریمی بزودی از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری زدلی به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، کریمی گفت: در سری پیشین این برنامه به طور غیرمستقیم در یک بخش خبری به بحث و آسیب‌شناسی ورود فرهنگ‌های بیگانه از طریق رسانه‌های تلویزیونی پرداختیم اما در تولید جدید این برنامه سعی کرده‌ایم با حضور کارشناسان و جامعه شناسانی که تاکنون در برنامه‌های تلویزیونی حضور نداشتند و البته چهره هستند به تحلیل فیلم‌های روز ماهواره‌ای بپردازیم.

وی با اشاره به این‌که بخش‌‌های جذاب و متنوعی به این برنامه اضافه شده است، افزود: پخش گزارش‌های مردمی یکی دیگر از بخش‌های جدید این برنامه است که دوربین را میان مردم می‌برد و از زبان مخاطب به آسیب شناسی و تاثیر سریال‌های ماهواره‌ای در خانواده یا دوستان و آشنایان آنها می‌پردازد.

کریمی گفت: در این بخش از تجربیات مردمی استفاده می‌کنیم تا مخاطب به این باورپذیری برسد و احساس خطر کند که روزی این آسیب‌ها به خانواده خودش می‌رسد. دالان قصد دارد سریال‌هایی که هر روزه در این رسانه‌ها به نمایش درمی‌آیند و باعث فروریختن قبح بسیاری از رفتارهای ناشایست در جامعه می‌شوند را نقد و بررسی کند.

دالان، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که تاکنون با موضوعاتی چون خیانت، حرمت، تریبون تنهایی، طلاق و خشونت روی آنتن رفته است و سری جدید آن نیز بزودی جلوی دوربین شبکه یک می‌رود.

 

۵۷۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا