خانه / جشنواره / ایران / مسعود جعفری جوزانی، احمدرضا معتمدی و شهریار بحرانی داوران سی‌امین جشنواره فیلم فجر
تبلیغات

مسعود جعفری جوزانی، احمدرضا معتمدی و شهریار بحرانی داوران سی‌امین جشنواره فیلم فجر

مسعود جعفري جوزانی، احمدرضا معتمدی و شهريار بحرانی داوران سی‌امین جشنواره فیلم فجرReviewed by اینفوفا on Jan 23Rating:

مسعود جعفری‌جوزانی، احمدرضا معتمدی و شهریار بحرانی داوران بخش مسابقه سینمای ایران سی‌امین جشنواره فیلم فجر هستند و احتمالا مسعود کیمیایی هم به این لیست اضافه می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که مسعود جعفری‌جوزانی، شهریار بحرانی و احمدرضا معتمدی در لیست داوران بخش مسابقه ایران سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خواهند بود. به لیست داوران، هنرمندان دیگری از سینمای ایران نیز اضافه خواهد شد این در حالی است که شنیده می‌شود «مسعود کیمیایی» که امسال نیز در اولین دوره جشنواره کیش داوری بخش بین‌الملل را برعهده داشته است نیز در این لیست جای خواهد گرفت. گلاب آدینه و علیرضا رئیسیان هم از گزینه‌های احتمالی داوری جشنواره فجر خواهند بود.
بنا بر این گزارش، مسعود جعفری‌جوزانی داوری جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر را برعهده داشت که به دلیل سفر به آمریکا در مراسم اختتامیه ‌حاضر نشد.
«ملک سلیمان» آخرین ساخته شهریار بحرانی ‌در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر توانست پنج جایزه چهره‌پردازی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای، صداگذاری، موسیقی و بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کند و جایزه پلاک زرین نگاه مردمی را نیز به خود اختصاص داد.
آخرین ساخته احمدرضا معتمدی «آلزایمر» نیز مورد استقبال منتقدان و کارشناسان سینمایی قرار گرفت و توانست جایزه هیئت داوران جشنواره تائورمینا را به خود اختصاص دهد.

۴۷۶

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا