خانه / جشنواره / ایران / ظاهراً آئین استقبال از عوامل فیلم‌ها در “کوچه انقلاب” نام جدید مراسم معروف “فرش قرمز” است!
تبلیغات

ظاهراً آئین استقبال از عوامل فیلم‌ها در “کوچه انقلاب” نام جدید مراسم معروف “فرش قرمز” است!

ظاهراً آئين استقبال از عوامل فيلم‌ها در "كوچه انقلاب" نام جديد مراسم معروف "فرش قرمز" است!Reviewed by اینفوفا on Jan 30Rating:

محمد خزاعی اعلام کرد:‌ آخرین فرصت تحویل نسخه نهایی فیلم‌ها به جشنواره‌ی فیلم فجر تا ظهر یکشنبه ۹ بهمن خواهد بود. دبیر سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم فجر شب ۷ بهمن  به صورت تلفنی با برنامه‌ «هفت» گفت وگو می‌کرد، با بیان اینکه با پایان وقت اعلام شده برای تحویل کپی‌ها ـ جمعه ۷ بهمن ـ ۴۰ نسخه فیلم از ۶۴ اثر تحویل جشنواره شده است، اظهار کرد: تعدادی هم بصورت دیجیتال تحویل شده و تا کنون ۱۰ فیلم به دفتر جشنواره ارسال نشده که پیش بینی می‌کنیم پنج فیلم به دلیل آماده نبودن از جشنواره خارج شود. بنابراین فیلم «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» سید روح اله حجازی جایگزین خواهد شد و امیدوارم شرایطی فراهم شود تا «پریناز» بهرام بهرامیان هم در جشنواره حاضر باشد.
وی در خصوص تغییرات در جدول نمایش فیلم‌ها نیز خاطر نشان کرد: اگر فیلم‌ها به دفتر جشنواره نرسد مجبوریم که جدول جدید را اعلام کنیم.

فرش قرمز تغییر نام داد/ با تشکر از دست اندر کاران
دبیر جشنواره فیلم فجر با اشاره به برنامه‌های افتتاحیه جشنواره اظهار کرد: افتتاحیه باشکوهی در تالار وحدت در نظر گرفته شده که ۱۲ بهمن برگزار خواهد شد. در ابتدا آئین استقبال از عوامل فیلم‌ها را در کوچه انقلاب که در محوطه باز تالار در نظر گرفته شده خواهیم داشت که عوامل هر فیلم در دفاتر تهیه کنندگان حاضر خواهند شد و طی تشریفات خاصی به تالار وحدت منتقل می‌شوند تا راس ساعت ۱۸:۳۰ مراسم آغاز می‌شود و شاهد تحویل سال سینمای ایران باشیم.

به گزارش سایت “زدلی”، ظاهراً آئین استقبال از عوامل فیلم‌ها در “کوچه انقلاب” نام جدید مراسم معروف “فرش قرمز” است که چندی پیش برگزاری آن در شکل محدود و برای افتتاحیه اکران فیلم‌ها توسط سایت “سینمای ما” با جنجال و حواشی مختلفی مواجه شده بود.

۴۷۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا