خانه / هنرهای نمایشی / دور نخست تست های سایت SEYMOD ، نفر نخست تا سوم تست بازیگران در مدت ۴۰ روز ( نفر اول از دید مخاطبان رضا جهانی انتخاب شد )
تبلیغات

دور نخست تست های سایت SEYMOD ، نفر نخست تا سوم تست بازیگران در مدت ۴۰ روز ( نفر اول از دید مخاطبان رضا جهانی انتخاب شد )

دور نخست تست های سایت SEYMOD ، نفر نخست تا سوم تست بازیگران در مدت 40 روز ( نفر اول از دید مخاطبان رضا جهانی انتخاب شد )Reviewed by اینفوفا on Nov 23Rating:

پس از ۴۰ روز از رقابت دوستانه ۱۵ عضو سایت SEYMOD  ، نفر اول رضا جهانی با امتیاز ۸.۶۹ و تعداد رای ۱۵۲ ، نفر دوم میلاد فیروزان با امتیاز ۸.۶۸ و تعداد رای ۲۹۰ و نفر سوم با امتیاز ۸.۶۶ و تعداد رای ۱۲۳ نفر برترین بازیگران دور نخست شناخته شدند . با اینکه در ابتدا قرار بود یک نفر به عنوان نفر نخست انتخاب شود ولی به دلیل امتیازات تقریبا مشابه تا روز پایانی بر آن شدیم تا سه نفر را به عنوان برترین انتخاب کنیم . هدف اصلی سایت بر اساس دوستانه بودن رقابت هاست . تمام علاقه مندان به رشته بازیگری دارای استعدادهای نهفته ای هستند که برخی با تمرین و ممارست آن استعداد را پرورش می دهند . این سه عضو برگزیده به دلیل رقابتهای پایاپای به دور دوم تست ها در روزی که از سوی سایت تعیین می گردد ، به دور دوم تست ها راه پیدا می کنند تا قدرت بازی خود را در مقابل دانشجویان و شاگردان استادانی همچون دکتر محمد صادقی و همچنین داریوش ارجمند به نمایش بگذارند . گفتنی است که دور دوم رقابتها ، از مرحله اول حساس تر است و تمرین و ممارست بیشتری طلب می کند . از دید سایت ، تست هر سه نفر برگزیده ، خوب ولی جای کار و تمرین بیشتری دارد . شما نیز می توانید در بخش نظرات ، نظر خود را در مورد هر کدام از این تست ها اعلام نمایید . در ضمن وعده سایت مبنی بر معرفی نفر اول به صحنه جدی فیلم و سریال همچنان پابرجا خواهد بود . به امید موفیتهای بیشتر برای اعضای سایت seymod

دیدن تستهای نفرات اول تا سوم

http://test.seymod.com/213

 

ثبت نام در آرشیو بازیگران

http://seymod.com

۶۱۲

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا