خانه / اجتماعی / رضا یزدانی
تبلیغات

رضا یزدانی

رضا یزدانی Reviewed by My on Feb 9Rating:

رضا یزدانی در برج میلاد روی صحنه می‌رود

مدیربرنامه‌های این خواننده در گفتگو با ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر گفت: رضا یزدانی در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر قطعاتی از آلبوم جدیدش را که هنوز منتشر نشده است، برای مخاطبان اجرا می‌کند.
علی اوجی در ادامه تصریح کرد: او در کنسرت پیش روی در جشنواره فجر قطعاتی از آلبوم «۲۵ شب»، «ساعت فراموشی»، «شهردل» و…را اجرا خواهد کرد.
وی حضور گروه‌های پاپ را در جشنواره موسیقی پاپ مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به اینکه مخاطب جشنواره موسیقی فجر متفاوت‌تر از مخاطبان همیشگی گروه‌هاست، حضور در جشنواره اتفاق خوبی برای گروه‌های پاپ تلقی می‌شود.
وی از حضور یک نوازنده مهمان «دف» در این برنامه خبرداد و بیان کرد: یاشار خسروی نیز به عنوان نوازنده ساکسیفون گروه را همراهی خواهد کرد.
رضا یزدانی ۲۶ بهمن، ساعت ۱۸:۳۰ در سالن همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه خواهد رفت.
نوازنده رسیتال گیتار:هنرمندان زیادی ناشناخته مانده‌اند
نتایج مثبتی در انتظار ماست. پس از اتمام جشنواره موسیقی فجر ما با تجربه ای که کسب کردیم، به دنیای حرفه ای تری قدم می گذاریم.
فرناز خیابانی با اعلام این خبر گفت:هنرمندان بسیاری در کشور هستند که با وجود استعداد فراوان همچنان ناشناخته مانده اند، اما ایجاد بخش استعدادهای درخشان در جشنواره موسیقی فجر این امکان را به هنرمندان جوان می دهد که هم صحنه را تجربه کنند و هم آنها به مخاطب معرفی شوند.
این هنرمند جوان که در بخش استعدادهای درخشان بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر شرکت می کند درباره این بخش تصریح کرد: استعدادهای درخشان از بخش های غیر رقابتی و جنبی جشنواره است و شرکت کنندگان کسانی هستند که از آنها برای اجرای برنامه دعوت شده است.
وی در ادامه افزود: برای ایجاد این زمینه باید از دکتر ریاحی تشکر کنیم که پشتیبان نسل جوان هنرمند بودند.
او که به تنهایی رسیتال گیتار را جشنواره موسیقی فجر اجرا می کند، در برنامه خود قطعات مختلفی از هنرمندانی بنام مثل «باخ » و «نیکیتا کوشکین»می نوازد.
رسیتال گیتار کلاسیک به نوازندگی فرناز خیابانی در ۲۵ بهمن ماه در ساعت ۱۸:۳۰ در تالار رودکی برگزار می‌شود.

سامان محامی

۵۲۶

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا