خانه / اجتماعی / فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهر
تبلیغات

فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهر

فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهرReviewed by سامان محامی on Feb 28Rating:
فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهر منتشر شد

 

خبرگزاری فارس: فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهر که مردادماه سال آینده به دبیری شهرام کرمی برگزار می‌شود، منتشر شد.

خبرگزاری فارس: فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهر منتشر شد

به گزارش خبرگزاری فارس، معاونت هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران به منظور کشف و شناخت استعداد و توانمندی‌ فکری و ارج نهادن به فعالیت‌ها‌ و ایجاد فرصت و حمایت از گروه‌های نمایش جوان شهر تهران «دومین جشنواره تئاتر شهر» را با محوریت موضوعات مربوط به شهر و شهروندی در مرداد ماه ۱۳۹۲ برگزار می‌کند.

گروه‌ها و هنرمندان فعال و جوان شهر تهران و اعضای کانون‌های نمایش فرهنگسراها، خانه‌های فرهنگ و محلات شهر تهران می‌توانند با توجه به اهداف و موضوعات جشنواره شامل «حقوق و اخلاق شهروندی» و «هویت اسلامی و ایرانی در شهر تهران» در این رویداد هنری مشارکت کنند.

مطابق فراخوان، جشنواره دوم در بخش‌های تئاتر صحنه‌ای، تئاتر کودک و نوجوان (نمایش عروسکی و صحنه‌ای) تئاتر امروز شهر (بخش ویژه تئاتر مردمی در شکل‌های: تئاتر مشارکتی و شورایی؛ تئاتر محیطی؛ تئاتر آپارتمانی و …)، تئاتر خیابانی، مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی و کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه تخصصی هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.

در این فراخوان آمده است که مهلت رسال متون و طرح‌های اجرایی تا ۲۰ فروردین ماه ۹۲ و زمان اعلام نتایج بررسی متن نمایشنامه و طرح‌ها ۲۰ اردیبهشت خواهد بود.

 

دومین جشنواره تئاتر شهر با دبیری شهرام کرمی از ۱۹ تا ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۲ در تهران برگزار می‌شود. 

سامان محامی

 

۶۹۱

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا