خانه / اجتماعی / عسل بدیعی درگذشت
تبلیغات

عسل بدیعی درگذشت

عسل بدیعی درگذشتReviewed by سامان محامی on Apr 1Rating:

عسل بدیعی بازیگر تلویزیون و سینما دار فانی را وداع گفت/ مراسم خاکسپاری بعد از تعطیلاتfarapix_com_183cc8276cc97371c2b29396021535d4_farapix_com_f04c053a0c1cec60262d4fc2e099e326_54100
رضا داودنژاد همسرخواهر عسل بدیعی، روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: مشکل تنفسی روز گذشته این بازیگر باعث شد که وی را به سرعت به بیمارستان منتقل کنیم . وی به خاطر مشکل قلبی ناشی از دشواری تنفسی و در نهایت مرگ مغزی در بخش ای سی یو بیمارستان لقمان بستری شد.

وی که به دلیل شدت تاثر ناشی از این واقعه، به سختی گفت و گو می کرد، افزود: متاسفانه شایعات و اکاذیبی مبنی بر مسمومیت دارویی بدیعی در رسانه ها منتشر شده که صحت ندارد و وی تنها به خاطر مشکل تنفسی به بیمارستان منتقل شد.

این بازیگر سینما و تلویزیون همچنین از رضایت پدر بدیعی مبنی براهدای اعضای وی خبر داد.

مهدی احمدی نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: مرگ مغزی مرحومه عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون توسط پزشکان تایید شد و تا دقایقی دیگر به بیمارستان مسیح دانشوری برای آزمایشات اولیه جهت اهداء اعضا به بیماران نیازمند انتقال پیدا می‌کند.

صبح فردا با حضور نماینده قوه قضائیه و پزشک پزشکی قانونی، مراحل قانونی اخذ مجوز با حضور اولیاء دم این بازیگر سینما طی خواهد شد و پس از اعلام نتایج آزمایشات لازم اهداء عضو نیز آغاز می‌شود.

وی درباره مراسم خاکسپاری این هنرمند گفت: پس از انجام اهدای اعضا، مراسم خاکسپاری این هنرمند بعد از تعطیلات خواهد بود.

عسل بدیعی متولد سال ۱۳۵۶ در تهران بود و از سال ۷۵ با بازی در «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. IMG16182140

از دیگر کارهای او می‌توان به این فیلم‌های سینمایی اشاره کرد: (۱۳۷۸) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، (۱۳۷۹) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، (۱۳۷۹) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، (۱۳۸۲) شمعی در باد (پوران درخشنده)، (۱۳۸۴) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، (۱۳۸۵) سربلند (سعید تهرانی) و (۱۳۸۷) روز هشتم.

ادامه ی اخبار مربوط به خانم بدیعی درج خواهد شد.

سامان محامی

۷۵۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا