خانه / اجتماعی / مسابقه خوانندگی
تبلیغات

مسابقه خوانندگی

مسابقه خوانندگی Reviewed by سامان محامی on Apr 3Rating:

اجرای برترین‌های « مسابقه خوانندگی » رادیو جوان منتشر می‌شود13911013000145_PhotoA

«عباس پیری» تهیه کننده برنامه رادیویی صدا آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس از نیمه نهایی شدن دومین دوره این مسابقات در اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: فصل جدید مسابقه خوانندگی صدا آزاد، به همراه بخش جدید (نوازندگی ساز) از رادیو جوان رو به پایان است. نزدیک  به  ۲۵۰ نفر علاقمند برای شرکت در این دوره از مسابقه به سایت صدا آزاد مراجعه کردند.

وی افزود: ثبت نام مسابقه صدا آزاد تنها از طریق سایت برنامه و  شماره تلفن‌هایی که اعلام شده بود صورت گرفت. و در هر قسمت از مسابقه توانستیم از ۵۰ نفر برای شرکت در برنامه دعوت کنیم.

تهیه کننده برنامه سبقت آزاد تصریح کرد: مسابقه خوانندگی «صدا آزاد» با حضور «کیوان ساکت»، «سالار عقیلی»، «پیروز ارجمند» و «رضا صادقی» در سه بخش موسیقی سنتی، پاپ و نوازندگی در استودیو رادیو جوان هر هفته برگزار می‌شود. مانی رهنما،‌ وحید تاج، سینا سرلک از دیگر داوران این دوره از مسابقات بودند.

وی با بیان اینکه بانوان در بخش ترانه‌سرایی در این دوره از مسابقات حضور یافتند، خاطرنشان کرد: این مسابقات تا پایان فروردین ماه جاری ادامه می‌یابد و در اردیبهشت‌ماه شاهد برگزاری مرحله نیمه نهایی آن خواهیم بود.

پیری با اشاره به اینکه آلبومی از اجرای نفرات برتر منتشر خواهد شد، گفت: از نکات ویژه این دوره از مسابقات فرصت دو اجرای صحنه‌ای به هنرمندان فینالیست‌ است تا بهتر به اجرا بپردازند.

به گزارش فارس، نخستین دوره مسابقات خوانندگی «صدا آزاد» با  داوری «کیوان ساکت»، «سالار عقیلی»، «پیروز ارجمند»، «رضا صادقی» و «امیر الهامی» در سه بخش موسیقی سنتی، پاپ و ترانه سرایی دی‌ماه سال گذشته در استودیو رادیو جوان برگزار ‌شد.

دور جدید مسابقات خوانندگی و نوازندگی رادیو جوان روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ قابل شنیدن است.

سامان محامی

۶۲۳

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا