خانه / تلویزیون / بهنام تشکر : “دودکش” سریال پیچیده‌ای نیست
تبلیغات

بهنام تشکر : “دودکش” سریال پیچیده‌ای نیست

بهنام تشکر : "دودکش" سریال پیچیده‌ای نیستReviewed by اینفوفا on Jul 11Rating:

بهنام تشکر بازیگر نقش نصرت در سریال “دودکش” که از شبکه اول سیما در حال پخش است این سریال را کار پیچیده ای نمی داند و از مردم درخواست کرد این سریال را تماشا کنند.1307101047365156

بهنام تشکر درباره نقش خود در این سریال می گوید : نقش من در این سریال زیاد طنز نیست اما سعی کردم نوعی تیپ ‌سازی هم داشته باشم به این معنا که به خاطر گریمم، سعی کردم صدایم را متناسب با نقش و اوضاع تغییر دهم.

تشکر، نصرت را آدم بی ثباتی می داند و می گوید نصرت آدم بی‌ ثباتی است اما فکرهای بزرگی دارد به همین علت همه اطرافیانش را دق می‌دهد.

وی درباره قبول نقش‌ های طنز در تلویزیون با وجود نقش‌ های جدی‌ اش در تئاتر، توضیح داد: در تلویزیون بیشتر نقش‌ های طنز به من پیشنهاد می‌شود در صورتی که توانایی من برای ایفای نقش‌های جدی بیشتر است.

تشکر درباره تجربه همکاری مشترک با هومن برق ‌نورد اظهار کرد : یکی از دلایلی که بازی در “دودکش” را پذیرفتم، حضور برق‌ نورد در این سریال است چون وقتی با او همبازی هستم خیالم راحت است و در کار هر دو کمک هم هستیم. البته او از من پیشکسوت‌ تر است و من از او کار یاد می‌گیرم.

این بازیگر سریال “دودکش” تصریح کرد: اتفاق‌ های سریال “دودکش” ممکن است برای هر یک از مردم بیافتد. همین سادگی است که می‌تواند تاثیر عمیقی روی بیننده داشته باشد به همین دلیل از مردم درخواست می کنم این سریال را نگاه کنند .

مجموعه تلویزیونی ” دودکش ” در شب‌های رمضان ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه اول سیما پخش می شود.

۵۳۸

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا