خانه / تلویزیون / ۲۸ قسمت از طنز «سه، پنج، دو» آماده پخش شد
تبلیغات

۲۸ قسمت از طنز «سه، پنج، دو» آماده پخش شد

28 قسمت از طنز «سه، پنج، دو» آماده پخش شدReviewed by My on Jun 19Rating:
۲۸ قسمت از سریال طنز «سه، پنج، دو» به کارگردانی حسین سهیلی زاده آماده پخش شده است.
تهیه‌کننده این سریال در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا با اعلام این خبر افزود: تصویربرداری حدود ۳۳ قسمت از «سه، پنج، دو» به پایان رسیده و با تدوین همزمان، حدود ۲۸ قسمت آماده‌ی پخش شده است.
اکبر جناقی همچنین درباره‌ی زمان پخش این سریال طنز از شبکه تهران گفت: در حال هماهنگی با شبکه هستیم تا تاریخ دقیق پخش «سه، پنج، دو» مشخص شود ولی آنونس این سریال آماده شده است تا پخش شود.
تهیه‌کننده سریال «سه، پنج، دو» که قرار است فصل دوم آن با محوریت درام تولید شود، درباره‌ی روند ساخت فصل دوم، گفت: کلیات طرح فصل دوم نیز آماده شده ولی متن‌ها هنوز نوشته نشده است. فصل دوم «سه، پنج، دو» را به احتمال زیاد، سعید جلالی می‌نویسد.
معصوم‌زادگان، قائم مقام شبکه تهران نیز به تازگی در گفت‌وگویی با ایسنا با اشاره به تولیدات نمایشی این شبکه، اعلام کرد: سریال «سه، پنج، دو» بعد از اتمام «زمین انسان‌ها» به روی آنتن می‌رود.
او از پخش سریال «سه‌،پنج، دو» از اوایل تیر ماه خبر داد، گفت: پخش سریال «زمین انسان‌ها» تا پایان خرداد ماه ادامه دارد و پس از آن «سه‌، پنج، دو» به مدت چهار شب در هفته، تا اوایل ماه رمضان به روی آنتن می‌رود.
به گزارش ایسنا، سریال «سه، پنج، دو» که پیش از این قرار بود پخش آن از ۲۰ خرداد شروع شود، در ۴۵ قسمت برای شبکه تهران تولید می شود. این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی اکبر جناقی، داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که یک باشگاه می‌خرند و می‌خواهند باشگاه‌داری کنند.
علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی فیلمنامه این سریال را نوشته‌اند و فرهاد آئیش، شهره لرستانی، سیاوش خیرابی، رضا رویگری، رامین ناصرنصیر و بهروز قادری بازیگران اصلی این سریال طنز هستند.

۴۰۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا