خانه / اسلاید / فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی در سکوت خبری در تهران کلید خورد.
تبلیغات

فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی در سکوت خبری در تهران کلید خورد.

فيلم سينمايی «نقش نگار» به كارگردانی علی عطشانی در سكوت خبری در تهران كليد خورد.Reviewed by سامان محامی on Sep 26Rating:

با انتخاب بازیگر زن اصلی فیلم و همچنین بازگشت بهرام رادان به ایران، پنج شنبه شب اولین پلان های «نقش نگار» در تهران مقابل دوربین تورج اصلانی رفت. radan (Copy)_208401

رادان که نقش اصلی مرد فیلم عطشانی را بازی می کند دو روز قبل بعد از ۱۶ ماه اقامت در کانادا به ایران بازگشت. رادان برای بازی در فیلم «نقش نگار» علی عطشانی راهی ایران شده است. کاملا واضح است که فیلمنامه «نقش نگار» آنقدر جذابیت داشته که توانسته رادان را از پیله ای که برای خود تنیده بود، خارج کند. این اولین همکاری رادان با علی عطشانی است. عطشانی نقش اصلی زن فیلمش را به چهره ای جدید سپرده که آیلین حسینی نام دارد. به غیر از این دو بازیگر در «نقش نگار» بازیگرانی چون آتیلا پسیانی، گوهر خیر اندیش، الهه حصاری و رضا ناجی نیز ایفای نقش می کنند. گروه این روزها در لوکیشنی در تهران شب کار هستند. تورج اصلانی (مدیر فیلمبرداری)، عبدا… اسکندری (طراح گریم)، محمد شاهوردی (صدابردار)، بهزاد کزازی (طراح صحنه و لباس)، سعید هاشمی (مدیر تولید) دیگر عوامل اصلی پشت دوربین این فیلم هستند. علی عطشانی که تهیه کنندگی فیلم تازه اش را برعهده دارد چندی قبل از اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد پروانه ساخت دریافت کرده است. فیلمنامه «نقش نگار» را مهران کاشانی نوشته که در کارنامه اش نگارش فیلمنامه «آواز گنجشکها» به چشم می خورد. قرار است اولین نمایش فیلم عطشانی در جشنواره فیلم فجر باشد.

سامان محامی

۶۳۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا