خانه / اجتماعی / لغو تمامی کنسرت های ابرو گوندش
تبلیغات

لغو تمامی کنسرت های ابرو گوندش

لغو تمامی کنسرت های ابرو گوندشReviewed by My on Jan 2Rating:

ابرو گوندش از مسابقه “این صدای ترکیه” خارج شد.
به گزارش ایلنا به نقل از تیک، اِبرو گوندش بعد از دستگیری شوهر ایرانی خود رضا ضراب تمامی کنسرتهای خود را لغو کرد.
ابرو گوندش هفته قبل برای اولین بار درباره رضا ضراب سخنانی تکان دهنده به زبان آورد اما دقایقی پیش اعلام کرد که در این برنامه شرکت نخواهد کرد.
آجون ایلیجالی نیز هولیا افشار خواننده و بازیگر معروف ترکیه را جایگزین ابرو گوندش کرد.

اِبرو گوندش (به ترکی استانبولی: Ebru Gündeş) یکی از خوانندگان مشهور ترکیه است. ebroo

در فوریه ۲۰۱۰ میلادی، ابرو با یک تاجر «سرشناس» ایرانی‌الاصل دارای تابعیت جمهوری آذزبایجان و ترکیه به نام رضا ضراب ازدواج کرد. وی متعلق به یک خانواده ثروتمند ایرانی اهل تبریز است. حاصل ازدواج این دو، یک دختر است. ابرو گوندش پیش از آقای ضراب، دو بار ازدواج کرده بود. در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ میلادی، «واحد جرایم سازمان‌یافته پلیس ترکیه» طی عملیاتی رضا ضراب و حدود ۵۰ نفر از افراد مرتبط با وی را دستگیر کرد. رضا ضراب متهم است که در جریان انتقال یک محموله طلا به ایران، به انتقال غیر قانونی پول از طریق یک بانک متعلق به دولت ترکیه و پرداخت رشوه به نزدیکان مقامات دولتی اقدام کرده است. رضا ضراب تاجر ایرانی که توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است، دولت این کشور را در آستانه انتخابات با بزرگترین فساد مالی تاریخ خود روبرو کرده است. عده ای این خواننده مشهور ترکیه ای را همدست رضا ضراب معرفی می‌کنند و عده ای دیگر از او حمایت می‌کنند.

۲۴ نفر دیگر از جمله پسر معمر گولر وزیر کشور ترکیه ، پسر ظفر چاقلایان وزیر اقتصاد و رئیس بانک دولتی « هالک بانک » در ارتباط با رسوایی مالی گسترده در این کشور بازداشت شده اند. اردوغان تحقیقات درباره فساد مالی در این کشور را یک توطئه خارجی با هدف ضربه زدن به دولت در آستانه انتخابات محلی ماه مارس توصیف کرده است.اردوغان « گروه‌های بین المللی » و «‌ائتلاف‌های تاریکی» را محکوم و اعلام کرد این گروه‌ها ترکیه را گرفتار یک رسوایی مالی کرده اند.

ابرو گوندش که پس از دستگیری ضراب، تنها یک بار به مدت سی دقیقه به ملاقات همسر رفته است.او پس از ملاقات با ضراب در برنامه پزنده وپربیننده تلوزیونی ” صدای ترکیه” « o ses turkiye» شرکت کرد و زمانی که مجری این برنامه از وی خواست که توضیحاتی درباره مسائل پیش آمده برای همسر ایرانی خود ارائه دهد، گفت: “این روزهای بد و تاریک نیز خواهد گذشت. من ورضا زمانیکه ازدواج کردیم به هم قول دادیم در روزهای تلخ و شیرین پشت هم باشیم. ابرو گفت تنها وجودم در این برنامه هست ولی احساسم نه.” مسابقه “O Ses Türkiye” یکی از مسابقه‌های پر طرفدار آواز خوانی در ترکیه است، که با تهیه کنندگی و اجرای آجون ایلیجالی برنامه ساز معروف ترکیه هر هفته روزهای دوشنبه و سه شنبه از کانال خصوصی استار ترکیه پخش میشود.

سامان محامی

۳۵۱

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا