خانه / جشنواره / ایران / آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت جشنواره فیلم فجر از پایان دی ماه
تبلیغات

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت جشنواره فیلم فجر از پایان دی ماه

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت جشنواره فیلم فجر از پایان دی ماهReviewed by سامان محامی on Jan 16Rating:

اینفوفا: پیش فروش اینترنتی بلیت فیلم های حاضر در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۳۰ دی‌ماه و از طریق سایت این رویداد بین‌المللی آغاز می‌شود.repa1357427206
آغاز پیش‌فروش اینترنتی بلیت فیلم های حاضر در سی و دومین جشنواره فیلم فجر از تاریخ دوشنبه ۳۰ دی ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود و قرار است به مدت ۳ روز این پیش‌فروش ادامه داشته باشد.
برهمین اساس متقاضیان پیش‌خرید اینترنتی بلیت فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر می‌توانند از طریق سایت جشنواره به نشانی اینترنتی www.Fajrfilmfestival.ir بلیت‌های مدنظر خود را تهیه کنند.ضمن اینکه بلیت‌ها به صورت بسته‌های ۱۱ تایی فروخته می‌شوند.
دسترسی به بلیت فیلم های جشنواره فجر به این ترتیب است که هر فرد با کد ملی خود تنها قادر به خرید ۴ بسته بلیت فیلم‌های جشنواره خواهد بود و مخاطبانی که بلیت‌های خود را پیش‌خرید می‌کنند با در دست داشتن پرینت کد رهگیری خرید اینترنتی و اصل کارت ملی قادر خواهند بود تا بلیت‌های خود را از محل تحویل بلیت که هنگام خرید اینترنتی اعلام خواهد شد، تحویل بگیرند.
همچنین بهای بلیت پیش‌فروش اینترنتی فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای دانشجویان تخفیف دارد و دانشجویان می توانند در زمان خرید، با ارائه کد کارت دانشجویی در صفحه خرید اینترنتی از تخفیف در نظر گرفته شده بهره‌مند شود. ضمن اینکه در زمان تحویل بلیت هم باید کارت دانشجویی خود را به همراه داشته باشند.
سامان محامی

۱۹۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا