خانه / اسلاید / سیروس مقدم سری سوم «پایتخت» را برای نوروز ۹۳ آماده می‌کند
تبلیغات

سیروس مقدم سری سوم «پایتخت» را برای نوروز ۹۳ آماده می‌کند

سیروس مقدم سری سوم «پایتخت» را برای نوروز 93 آماده می‌کندReviewed by اینفوفا on Jan 22Rating:

اینفوفا : تهیه‌کننده سری سوم «پایتخت» از ادامه ساخت این سریال در شمال کشور و آغاز تدوین همزمان خبر داد و یکی از نویسندگان هم اعلام کرد بازیگر شخصیت ارسطو هنوز موفق نشده مقابل دوربین برود.

الهام غفوری در این زمینه گفت: این روز‌ها عوامل در شیرگاه به سر می‌برند و احتمالا تا قسمت‌های پنجم و ششم همچنان در این منطقه تصویربرداری خواهیم داشت.

وی افزود: احتمال دارد بعد از این برای گرفتن بخش‌هایی از کار به تهران بیاییم. اکنون مراحل فنی از جمله تدوین نیز توسط خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا به صورت همزمان انجام می‌شود.payetakht3

حسن وارسته یکی از نویسندگان سریال درباره وضعیت فعلی فیلمنامه توضیح داد: من و خشایار الوند تاکنون نگارش ۶ قسمت را انجام داده‌ایم و ادامه قصه در حال نگارش است.

وی جز ماجراهایی چون ازدواج ارسطو یا مسابقه کشتی پیشکسوتان، از افسرده شدن نقی به عنوان یکی دیگر از عناصر قصه‌ساز سری سوم سریال نام برد و درباره بازیگران مقابل دوربین گفت: محسن تنابنده، هدایت هاشمی، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه و دیگر دوستان اکنون مقابل دوربین هستند. اما هنرمندانی چون احمد مهرانفر و مهران احمدی درگیر سریال‌هایی چون «شاهگوش» و «آوای باران» هستند و حضور آن‌ها در پروژه «پایتخت» نیازمند هماهنگی‌هایی است که در حال انجام است.

الهام غفوری درخصوص وضعیت حضور دوقلوها در سری جدید این مجموعه تلویزیونی گفت: چند دوقلو به ما معرفی شده که شرایط خوبی دارند ولی هنوز درخصوص پذیرفتن آنان، تصمیم قطعی نگرفته‌ایم.

وی ضمن تشکر از مخاطبان و کمک آنها درخصوص معرفی دوقلوهای همسان، بیان کرد: ما نیاز به دوقلوهای دختر همسان داریم مخاطبان به دلیل لطفی که با ما دارند دوقلوهایی با سن‌های متفاوت را به ما معرفی می‌‌کنند ولی خواهش می‌کنم دوقلوها دختر باشند و سن آنها حدود ۱۰ سال باشد.

این تهیه کننده درخصوص مراحل دیگر پروژه، اظهار داشت: خوشحالیم که ارسطو آمده و بازنویسی مجدد فیلمنامه انجام شد، البته اگرچه قسمت به نگارش درآمده را تغییر نمی‌دادیم بازهم می‌توانستیم ارسطو را وارد کنیم.ولی در گفتگوهایی که با نویسنده پایتخت۳ انجام شد به این نتیجه رسیدیم که پایتخت ۳ به دلیل حضور احمد مهران فر بازنویسی شود.

نوروز ۹۳ قرار است سیروس مقدم سری سوم «پایتخت» را برای پخش از شبکه یک سیما آماده کند.

۲۵۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا