خانه / اسلاید / مذاکره با «آیشواریا رای» برای بازی در یک فیلم ایرانی
تبلیغات

مذاکره با «آیشواریا رای» برای بازی در یک فیلم ایرانی

مذاکره با «آيشواريا راي» براي بازي در يک فيلم ايرانيReviewed by سامان محامی on Feb 18Rating:

اینفوفا: تهیه کنندگان یک پروژه ایرانی مشغول مذاکره با ستاره سینمای هند برای بازی در یک فیلم سینمایی هستند. aishwarya-rai-fabulous-life_600x450
به گزارش بانی فیلم، نام این فیلم «سلام بمبئی» است که نویسندگی و کارگردانی آن را قربان محمد پور برعهده دارد. این فیلم البته محصول مشترک ایران، فرانسه و هند است و طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است فیلمبرداری آن سال آینده آغاز شود. حسن دادگر که پیش از این در فیلم «آنچه زنان درباره مردان نمی دانند» با قربان محمد پور همکاری کرده بود تهیه کننده ایرانی این فیلم است. ظاهرا تهیه کننده هندی «سلام بمبئی» مشغول مذاکره با آیشواریا رای برای ایفای نقش اصلی این فیلم است. اتفاقی که البته با توجه به دستمزدهای نجومی این چهره‌ های سرشناس بسیار بعید به نظر می رسد.
آیشواریا رای ستاره سینمای هند سابقه بازی در چند فیلم هالیوودی را در کارنامه‌ اش دارد. «سلام بمبئی» داستان دانشجویی ایرانی است که در بمبئی تحصیل می‌کند اما آشنایی اش با دختر هندی مسیر زندگی اش را عوض می کند. حدود ۱۰ درصد از صحنه های این فیلم در تهران و مابقی در کشور هند فیلمبرداری خواهد شد. در سال های بعد از انقلاب تهیه کنندگان زیادی تلاش کردند نظر مساعد ستارگان مشهور سینمای جهان را برای بازی جلوی دوربین جلب کنند. تلاش هایی که البته سرانجامی نداشت. سالها قبل نیز امیر حسین شریفی در مقام تهیه کننده قصد داشت از یک بازیگر مشهور بالیوودی در فیلم «آشوبگران» استفاده کند اما در نهایت یک بازیگر ناشناخته هندی (ارباز علی خان) جلوی دوربین این فیلم رفت.
سامان محامی

۸۹۶

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا