خانه / فیلم و سینما / نمی‌توان از بی‌مهری مسوولان و افراد مسوول ساخت فیلم گذشت! ده‌نمکی حتی تماس هم نگرفت/ توان پرداخت کوچکترین مبلغ درمان را هم نداریم/جزییات تازه آن حادثه دلخراش از زبان بازمانده فاجعه «معراجی‌ها» که منتظر اکران نوروز است!
تبلیغات

نمی‌توان از بی‌مهری مسوولان و افراد مسوول ساخت فیلم گذشت! ده‌نمکی حتی تماس هم نگرفت/ توان پرداخت کوچکترین مبلغ درمان را هم نداریم/جزییات تازه آن حادثه دلخراش از زبان بازمانده فاجعه «معراجی‌ها» که منتظر اکران نوروز است!

نمی‌توان از بی‌مهری مسوولان و افراد مسوول ساخت فیلم گذشت! ده‌نمکی حتي تماس هم نگرفت/ توان پرداخت کوچکترین مبلغ درمان را هم نداریم/جزییات تازه آن حادثه دلخراش از زبان بازمانده فاجعه «معراجی‌ها» كه منتظر اكران نوروز است!Reviewed by اینفوفا on Feb 18Rating:
اینفوفارسی : مرتضی مولایی یکی از سانحه‌دیده‌گان حادثه‌ی پروژه‌ی «معراجی‌ها» می‌گوید: تنها می‌خواهم که وضعیت‌ام را پیگیری کنند. حتی آقای ده‌نمکی (کارگردان) با پدرمن تماس هم نگرفته است تا به او دلگرمی دهد که حداقل نگران نباشد. من توقع دارم. این کار برای دفاع مقدس بوده است. به من که سر نزدند، آیا به خانواده‌هایی هم که عزیزانشان را از دست داده‌اند هم سر نزده‌اند؟83_image
 در آخرین روزهای فیلمبرداری «معراجی‌ها» صبح روز ‌۱۸ دی‌ماه، در پشت صحنه این فیلم در شهرک سینمایی دفاع مقدس انفجاری رخ داد که پنج نفر کشته و ۲ نفر زخمی شدند. بیش از یک ماه از آن حادثه‌ی تلخ می‌گذرد و به سراغ مرتضی مولایی یکی از سانحه‌دیدگان این حادثه می رویم. وارد خانه‌ای ساده، کوچک اما با یک دنیا صمیمیت می‌شویم، مرتضی در گوشه‌ی اتاقی به روی تخت دراز کشیده است. وضعیت جسمانی‌اش به راحتی گویای کاهش وزنش است، خانواده‌اش به گرمی استقبال می‌کنند
پایش را مرتب تکان می‌دهد تا شاید دردش تسکین پیدا کند اما هنگامی که حالش را می‌پرسیم، تنها لبخند می‌زند و می‌گوید: «خدا را شکر.» هنگامی که از وضعیت جسمی‌اش می‌پرسیم، می‌گوید: «زیر زانوی یکی از پاهایم به شکل عمیق سوراخ شده است و به سه جراحی دیگر نیاز دارم اما نمی‌دانم چرا مرخصم کرده‌اند!»

۳۰۹

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا