خانه / اسلاید / مهتاب کرامتی تهیه کننده فیلم جدید کارگردان«تنهای تنهای تنها» شد/ فیلمبرداری در بوشهر و ایتالیا
تبلیغات

مهتاب کرامتی تهیه کننده فیلم جدید کارگردان«تنهای تنهای تنها» شد/ فیلمبرداری در بوشهر و ایتالیا

مهتاب کرامتی تهیه کننده فیلم جدید کارگردان«تنهای تنهای تنها» شد/ فیلمبرداری در بوشهر و ایتالیاReviewed by اینفوفا on Nov 15Rating:

اینفوفارسی : احسان عبدی پور کارگردان جوان سینما چندی پیش از اعلام آمادگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی به عنوان تهیه کننده فیلم جدید خود خبر داد و گفت: این فیلم که فضای جوانانه دارد در بوشهر و ایتالیا جلوی دوربین خواهد رفت.keramati

وی در مورد فعالیتهای جدید خود اظهار داشت: این روزها مشغول بازنویسی نهایی فیلمنامه جدیدی هستم و  مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی هم به عنوان تهیه کننده برای ساخت این فیلم اعلام آمادگی کرده اند.

کارگردان «تنهای تنهای تنها» در ادامه افزود: انشاء الله اواخر هفته بعد بازنویسی  فیلمنامه  جدیدم به اتمام می رسد تا بتوانیم برای کسب پروانه ساخت و پیش تولید این فیلم اقدام کنیم.

عبدی پور یادآور شد: هنوز نامی برای فیلم جدیدم انتخاب نکرده ام اما می توانم بگویم که فیلمنامه جدیدم فضایی کاملاً متفاوت با دو ساخته قبلی دارد و قرار است در  بوشهر و ایتالیا فیلمبرداری شود.

وی گفت: در فیلم قرار است به طغیان چند جوان بپردازیم.

کارگردان «پاپ» در ادامه افزود: امیدوارم شرایطی فراهم آید تا بتوانیم در جشنواره سال ۹۴ از این فیلم رونمایی داشته باشیم.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» اولین فیلم بلند سینمایی احسان عبدی‌پور است که نگاهی انسانی به مسئله انرژی هسته‌ای داشت و مورد توجه منتقدان و اهالی رسانه  قرار گرفت.

۲۴۶

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا