خانه / اسلاید / توکلی: «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» تنها یک دعوای ساده خانوادگی است!
تبلیغات

توکلی: «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» تنها یک دعوای ساده خانوادگی است!

توکلی: «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» تنها یک دعوای ساده خانوادگی است!Reviewed by اینفوفا on Feb 7Rating:

اینفوفارسی : بهرام توکلی کارگردان فیلم سینمایی «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» در نشست رسانه ای این فیلم در برج میلاد گفت: این فیلم تنها یک دعوای ساده خانوادگی بود که مقداری داستان آن را پیچیده کردیم.tavakoli

به گزارش خبرنگار اینفوفارسی ، نشست خبری فیلم سینمایی «من دیه‌گو مارادونا هستم» با حضور بهرام توکلی کارگردان، جواد نوروزبیگی تهیه کننده، گلاب آدینه، ویشگاه آسایش، سارا بهرامی، صابر ابر، بابک حمیدیان، هومن سیدی، مهسا الله‌فر از بازیگران، حامد ثابت موسیقی و هومن بهمنش فیلم‌بردار این فیلم برگزار شد.

در ابتدای این نشست بهرام توکلی کارگردان این فیلم گفت: به دلیل فضاسازی و وجود منازعه‌ای که از ابتدا تا انتهای فیلم باید آن را دنبال می‌کردیم نیازمند پرگویی و استفاده از ریتم تند در این فیلم بودیم.

وی افزود: تصویربرداری و برداشت‌های ما نسبت به فضاهایی که باید در آن قرار می‌گرفتیم متفاوت بود و تغییر می‌کرد.

توکلی اضافه کرد: از همان زمانی که فیلم «آسمان زرد کم‌عمق» را می‌ساختم تفکر ساخت «من دیه‌گو مارادنا هستم» را در ذهنم به وجود آورد و فیلمنامه این فیلم پیش از «بیگانه» و «آسمان زرد کم‌عمق» نوشته شده بود.

کارگردان من دیه‌گو مارادونا هستم تصریح کرد: این فیلم تنها یک دعوای ساده خانوادگی بود که مقداری داستان آن را پیچیده کردیم.

توکلی گفت: تولید چنین فیلم‌هایی که مقداری از سینمای ایران فاصله می‌گیرد و خیره کنندگان را با چالش مواجه می‌کند باید توسط سرمایه‌گذاران دیگر حمایت شود.

در ادامه این نشست جواد نوروز‌بیگی تهیه کننده «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» گفت:  از همه اهالی رسانه  تقاضا می‌کنم که با انعکاس خوب خودتان ما را همراهی می‌کنید.

گلاب آدینه بازیگر این فیلم در ادامه نشست گفت: زمانی که کارهای پشت صحنه به درستی انجام شود بازیگران در موقعیت اصلی خود قرار می‌گیرند و فیلم به خوبی به تولید می‌رسد.

وی افزود: تمام توجه و تمرکز بهرام توکلی کارگردان این فیلم به بازی بازیگران بود.

در ادامه این نشست هومن سیدی گفت: در سینمایی که به سمت سینمای مستندگونه حرکت می‌کند تولید اینگونه آثار متفاوت لازم است و این فیلم کار خودش را به درستی انجام می‌دهد.

در ادامه ویشگاه آسایش گفت: بازی من در فیلم «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» تجربه خیلی خوبی بود. در این فیلم خیلی چیزها یاد گرفتم و با توجه به اینکه ۲ ماه شبکاری داشتیم و تعداد بازیگران این فیلم زیاد بود اما کار به صورت هماهنگ و گروهی پیش می‌رفت.

وی افزود: در فیلم  «من‌ دیه‌گو مارادونا هستم» زندگی جریان دارد و در حالی که لوکیشن فیلم خانه خالی بوده است اما توسط دوستان برای چنین فضایی و ساخت این فیلم آماده شد.

صابر ابر به عنوان بازیگر این فیلم گفت: من این افتخار را نداشتم که با تمام گروه همبازی باشم. جنس فیلم باعث می‌شود که هنرمند جنس آن نقش را بازی کند که نیاز فیلم است.

وی افزود: آگاهی تیم بازیگری و همدلی و همفکری هنرمندان باعث شد تا این بازی‌ها به صورت هماهنگ و کنترل شده شکل بگیرد.

بابک حمیدیان به عنوان بازیگر دیگر این فیلم گفت: ایفای نقش در این فیلم تجربه بسیار خوبی بود که برای صحبت کردن درباره آن باید چند روزی از اکران آن بگذرم.

وی افزود: سینمای بهرام توکلی برای من شاعرانه است و به نظرم این فیلم شعر قشنگی است که باید حس‌هایمان را کمی تغییر دهیم.

هومن بهمنش فیلمبردار این فیلم که در جلسه حضور نداشت ارتباط تلفنی برقرار کرد و گفت: در حال حاضر برای تصویربرداری از کار جدیدم در جزیره کیش هستم و برای اکران این فیلم در جشنواره استرس زیادی داشتم اما انتخاب دوربین روی دست کار سختی بود که به درایت بهرام توکلی به آن رسیدیم و با طراحی‌های بهرام این کارها عملی شد.

۱۵۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا