خانه / اسلاید / دست کلاه‌قرمزی شکست! / مجموعه پخش خواهد شد؟
تبلیغات

دست کلاه‌قرمزی شکست! / مجموعه پخش خواهد شد؟

دست کلاه‌قرمزی شکست! / مجموعه پخش خواهد شد؟Reviewed by اینفوفا on Mar 3Rating:
اینفوفارسی : در حالی که حدودا یک هفته ای می شود که فیلمبرداری “کلاه قرمزی۹۴″ برای پخش در ایام نوروز آغاز شده اما همچنان شنیده های فراوانی درباره دلایل تاخیر در آغاز فیلمبرداری به گوش می رسد.uc_1177
برخی از مشکلات پیرامون توافق مالی میان حمید مدرسی تهیه کننده کار و مدیران سیما به عنوان اصلی ترین دلیل این تاخیر اعلام شده است. در نگاه این عده رقم درخواستی مدرسی برای تولید یک مجموعه تازه از “کلاه قرمزی” دویست میلیونی بیشتر از رقم سال قبل بوده و همین باعث تردیدهای منتهی به تاخیر فیلمبرداری اثر شده است.
اما یکی از صداپیشه های “کلاه قرمزی” که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با سینما ژورنال با تایید مشکلات مالی دو طرف موردی دیگر را هم به عنوان دلیل تاخیر در تولید “کلاه قرمزی” بیان کرد.
شکستگی دست دنیا فنی زاده
به گزارش اینفوفارسی به نقل از سینما ژورنال این صداپیشه با اشاره به حادثه ای که برای عروسک گردان “کلاه قرمزی” پیش آمده و باعث شکستگی دست وی شده بود، این شکستگی را دلیل مهمتر تاخیر در آغاز فیلمبرداری دانست.
گویا دنیا فنی‌زاده عروسک گردان “کلاه قرمزی” که یکی از هسته های اصلی تولید این مجموعه است و از نخستین روزهای تولید این برنامه در دهه هفتاد در کنار حمید جبلی و ایرج طهماسب بوده دچار شکستگی دست شده بود و همین شکستگی موجب شد ضبط کار با تاخیر بیشتری آغاز شود.
البته که فنی زاده با دست شکسته در تمرینات پیش از آغاز فیلمبرداری که حدودا سه هفته ای جریان داشت حاضر می شد و سعی می کرد در حال و هوای صحنه شریک باشد.
پخش از ششم فروردین
ایرج طهماسب امسال یک مجموعه ۲۲ قسمتی از “کلاه قرمزی” را کارگردانی می کند اما به دلیل تقارن هفته اول نوروز با ایام فاطمیه این مجموعه از انتهای هفته اول یعنی روز ششم فروردین ماه روی آنتن خواهد رفت.
مجموعه “کلاه قرمزی” در ۲۲ قسمت تولید می شود که حدودا ۱۵ قسمت آن در نوروز روی آنتن می رود و ۷ قسمت باقیمانده در مناسبتهای دیگر سال پخش می شود.

۳۰۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا