خانه / اسلاید / پور محمدی مطرح کرد ؛ برنامه‌های خنثی از صدا وسیما متوقف و حذف می شوند
تبلیغات

پور محمدی مطرح کرد ؛ برنامه‌های خنثی از صدا وسیما متوقف و حذف می شوند

پور محمدی مطرح کرد ؛ برنامه‌های خنثی از صدا وسیما متوقف و حذف می شوندReviewed by اینفوفا on Apr 17Rating:

اینفوفارسی : علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی در نشست سراسری مدیران کل و معاونان صدا و سیمای مراکز گفت: تولید و پخش برنامه های خنثی و بی هدف در سیما متوقف می‌شود و با تحول در روش ها به دنبال اثرگذاری و افزایش جذابیت تولیدات تلویزیونی هستیم.علی اصغر پور محمدی

به گزارش اینفوفارسی ، علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی در نشست سراسری مدیران کل و معاونان صدا و سیمای مراکز گفت: تولید و پخش برنامه های خنثی و بی هدف در سیما متوقف و با تحول در روش ها و شیوه ها به دنبال اثرگذاری و افزایش جذابیت تولیدات تلویزیونی هستیم.

 با عنوان این مطلب افزود: اگر چه مشکلات مالی، مساله بغرنجی در تولید برنامه ها است اما باید به اندازه بودجه اندک کنونی نسبت به تولید برنامه های موثر و جذاب اقدام کنیم.

پورمحمدی، تهرانی بودن محتوا و قاب تصویر شبکه های ملی را انتقادی صحیح دانست و تصریح کرد: شبکه های سراسری غیر از مسابقات ورزشی و همایش های پیاده روی می توانند در تولید برنامه های مستند، فیلم و سریال با مراکز استانی صدا و سیما همکاری بیشتری داشته باشند.

معاون سیما با اشاره به سابقه فعالیت خود در مراکز صدا و سیما و آشنایی با مشکلات، توقعات، مزیت ها و اقتضائات آنان اظهار داشت: مراکز استانی صدا و سیما می بایست کشف استعدادها و ایجاد فضا برای حضور هنرمندان جوان استانی را در اولویت قرار دهند و استفاده از برنامه سازان مرکز نشین را در برنامه های استانی به حداقل برسانند.

پورمحمدی همدلی و همزبانی میان تمام شبکه های ملی، بین المللی و استانی را برای استفاده حداکثری از داشته ها ضروری دانست و اضافه کرد: به همین منظور شوراهای آموزش و کودک برای هماهنگی در سیاست گذاری تولید برنامه ها با حضور نمایندگان معاونت های تولیدی صدا و سیما تشکیل می شود.

۱۵۰

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا