خانه / اسلاید / در یک نظرسنجی اعلام گردید ؛ «در حاشیه» تاثیری در کاهش اعتماد مردم به جامعه پزشکی نداشت
تبلیغات

در یک نظرسنجی اعلام گردید ؛ «در حاشیه» تاثیری در کاهش اعتماد مردم به جامعه پزشکی نداشت

در یک نظرسنجی اعلام گردید ؛ «در حاشیه» تاثیری در کاهش اعتماد مردم به جامعه پزشکی نداشتReviewed by اینفوفا on Apr 24Rating:

اینفوفارسی : بیش از ۶۰ درصد بینندگان مجموعه تلویزیونی «درحاشیه» انتقادات وارد شده بر این سریال را مبنی بر کاهش اعتماد به کادر پزشکی بی‌مورد دانستند.مهران مدیری

به گزارش سایت اینفوفارسی ، در یک نظرسنجی عمومی که در مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما انجام شد ۶۰/۸ درصد مخاطبانی که سریال «در حاشیه» را مشاهده کرده بودند معتقد بودند این مجموعه تاثیری در کاهش اعتماد آنان به کادر پزشکی کشور نداشته است.

در این نظرسنجی که به صورت تلفنی برگزار شد ۴۲۹ نفر از افراد بالای ۱۲ سال شرکت داشتند. به اعتقاد مخاطبانی که تقریبا همه قسمت‌های این مجموعه را مشاهده کرده بودند، انتقاداتی که از سریال «در حاشیه» شد وارد نبوده و این مجموعه تنها با ابزار طنز به برخی مشکلات اشاره کرده است.

از زمان پخش مجموعه تلویزیونی «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری که در فضایی بیمارستانی ضبط می‌شد اعتراضاتی مطرح شد مبنی بر اینکه این سریال سعی در تضعیف جایگاه پزشکان و بدبین کردن جامعه به این قشر دارد. عوامل تولید این مجموعه و مدیران سیما این انتقاد را رد کرده‌اند.

۱۵۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا