خانه / اسلاید / یکشنبه ۶ اردیبهشت ساعت ۱۸ / نشست نقد و بررسی «روباه» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود
تبلیغات

یکشنبه ۶ اردیبهشت ساعت ۱۸ / نشست نقد و بررسی «روباه» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود

یکشنبه ۶ اردیبهشت ساعت ۱۸ / نشست نقد و بررسی «روباه» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شودReviewed by اینفوفا on Apr 25Rating:

اینفوفارسی : فیلم روباه ساخته بهروحمید گودرزیز افخمی در سیصد وپنجاه و نهمین نشست باشگاه فیلم تهران یکشنبه ۶ اردیبهشت  ساعت ۱۸ با حضورعوامل درفرهنگ سرای ارسباران اکران ونقد می شود .

به گزارش اینفوفارسی ، این فیلم با موضوع اجتماعی داستان جاسوس اسرائیلی به نام یوهان نتانیاهو برادر بنیامین نتاهیو را نشان می دهد که با هدف ترور دا نشمندان هسته ای به ایران سفرکرده و دراین میان جوانی که پیک موتوری است بدون اطلاع از ماجرا درگیر حوادث و مشکلاتی می شود.

بهروزافخمی(کارگردان)، محمدپیرهادی(تهیه کننده) ،حمید گودرزی،بابک حمیدیان،جلال فاطمی،آرش مجیدی،مرجان شیرمحمدی از بازیگران و عوامل فیلم روباه هستند.

 بهروزافخمی متولد سال ۱۳۳۵ کارگردان ونویسنده سینما در ششمین دوره مجلس شورای اسلامی نماینده مردم  تهران بوده است و فیلم های فرزندصبح، گاوخونی،شوکران، جهان پهلوان تختی، عقرب، روزشیطان، عروس، روزفرشته برخی  از ساخته های این کارگردان است.

علاقه مندان برای حضور دراین نشست می توانند به فرهنگ سرای ارسباران واقع درخیابان دکترشریعتی،سیدخندان،خیابان جلفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های            ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸تماس بگیرند.

۱۵۵

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا