خانه / اسلاید / «من دیگو مارادونا نیستم» از صبح چهارشنبه در سینماها نمایش داده می‌شود/ فیلمی که مفاهیم ارزشی را به سخره می‌گیرد!؟
تبلیغات

«من دیگو مارادونا نیستم» از صبح چهارشنبه در سینماها نمایش داده می‌شود/ فیلمی که مفاهیم ارزشی را به سخره می‌گیرد!؟

«من دیگو مارادونا نیستم» از صبح چهارشنبه در سینماها نمایش داده می‌شود/ فیلمی که مفاهیم ارزشی را به سخره می‌گیرد!؟Reviewed by اینفوفا on Apr 28Rating:

اینفوفارسی : سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم های سینمایی «متل قو» و «من دیگو مارادونا نیستم» از صبح روز چهارشنبه این هفته خبر داد.من دیه گو مارادونا نیستم

وی افزود :  قرارداد فیلم سینمایی «متل قو» به کارگردانی مسعود نوابی به عنوان یکی از فیلم‌های دومین اکران امسال امضا شد و این فیلم از روز چهارشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه به سرگروهی اریکه ایرانیان اکران می‌شود.

فرجی در ادامه افزود: همچنین فیلم سینمایی «من دیگو مارادونا نیستم» ساخته بهرام توکلی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی نیز از چهارشنبه ۹ اریبهشت ماه در گروه سینمایی پردیس زندگی اکران خود را آغاز خواهد کرد.

وی در پایان این گفتگو یادآور شد: در این جلسه سینمای اریکه ایرانیان به عنوان گروه ششم انتخاب شد و اکران در سینماهای آزاد از ۱۶ اردیبهشت‌ماه آغاز می شود.

گزارش اینفوفارسی  حاکیست فیلم من دیه گو مارادونا هستم در زمان نمایش در سی و سومین جشنواره فیلم فجر به جهت مضمون مبهم و البته مسئله دار در تمسخر برخی مفاهیم انقلابی و ارزشی با واکنش و اعتراضات منفی برخی منتقدان روبرو گردید.

۱۵۷

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا