خانه / اسلاید / مل گیبسون فیلمی ویژه جشنواره کارلوویواری می‌سازد
تبلیغات

مل گیبسون فیلمی ویژه جشنواره کارلوویواری می‌سازد

مل گیبسون فیلمی ویژه جشنواره کارلوویواری می‌سازدReviewed by اینفوفا on May 1Rating:

اینفوفارسی : جشنواره پنجاه ساله کارلوویواری برنامه‌های امسال خود را در حالی اعلام کرد که در آنها ساخت فیلمی به کارگردانی مل گیبسون ویژه این جشنواره دیده می‌شود.mel_gibson_wallpaper-29329-1024x768

به گزارش اینفوفارسی  به نقل از سایت این جشنواره برنامه های پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کارلوویواری با اعلام اکران  فیلمی کوتاه از «مل گیبسون» منتشر شد. «گیبسون» این فیلم را مخصوص جشنواره کارلو ویواری می‌‌سازد. وی که ساخت این فیلم را از اوایل ماه می در لس‌آنجلس آغاز می‌کند سال گذشته از سوی  این جشنواره برنده جایزه گوی کریستالی یک همکاری برجسته هنری با سینمای جهان شد.

در جشنواره امسال همچنین قرار است هفته سینمای لبنان برگزار شود. در این هفته، به سینمای این کشور طی چند دهه اخیر پرداخته خواهد شد. از جمله فیلم‌هایی که قرار است در این هفته به نمایش درآید می‌توان به فیلم پرحاشیه «بیروت غربی» ساخته «زیاد دویری» محصول سال ۱۹۹۸ میلادی اشاره کرد. این فیلم در زمان خود با انتقادها و حواشی زیادی روبرو شد.

تقدیر از «جان کازل»و «کریس پن»، دو بازیگر متوفی آمریکایی از دیگر برنامه‌های امسال خواهد بود. این دو امسال به ترتیب ۸۰ ساله و ۵۰ ساله می‌شوند.

همچنین پنج فیلم از «لاریسا شپیتکو»، کارگردان اکراینی که سال ۱۹۷۹ در یک حادثه رانندگی در سن ۴۱ سالگی جان باخت به نمایش درخواهد آمد.او که هنگام مرگ مشغول ساخت فیلم جدیدش بود، او پیش از مرگ با فیلم‌هایش دو بار در جشنواره کارلوویواری حضور یافت که در این میان یکبار نیز برنده جایزه شد.

۱۵۴

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا