خانه / اسلاید / «نسیم» یک سالگی‌اش را در تلویزیون جشن می‌گیرد
تبلیغات

«نسیم» یک سالگی‌اش را در تلویزیون جشن می‌گیرد

«نسیم» یک سالگی‌اش را در تلویزیون جشن می‌گیردReviewed by اینفوفا on May 6Rating:

اینفوفارسی : شبکه «نسیم» با پخش برنامه‌های متنوع و گلچینی از برنامه‌های پخش شده، سالروز افتتاح رسمی‌اش را جشن می‌گیرد.شبکه نسیم

به گزارش اینفوفارسی ، شبکه «نسیم» ۱۷ اردیبهشت با پخش برنامه‌های متنوع و گلچینی از برنامه‌های پخش شده سالروز افتتاح رسمی‌اش را جشن می‌گیرد.

در ۲۶ شهریورسال ۱۳۹۲ شبکه نسیم به طور آزمایشی و با ۲ ساعت برنامه روی آنتن رفت و به مرور ساعت پخش آن افزایش یافت.

در ۱۷ اردیبهشت سال گذشته این شبکه به طور رسمی با ۶ ساعت برنامه افتتاح شد. با وجود برنامه‌های جذابی نظیر «خندوانه» این شبکه خیلی زود جایش را در دل مخاطبان باز کرد و با تولید برنامه‌های طنز دیگری نظیر »مزه»، «آبرنگ»، «عینک آفتابی»، «شکرآباد»، «مهمانی»، «شب‌کوک»، «نسیم‌خاردار»، «ورودممنوع»، «هاونگ» و… با اقبال مخاطبان مواجه شد.

با درخواست‌های مکرر بینندگان، شبکه نسیم در آذرماه سال ۱۳۹۳ به عنوان شبکه‌ای سراسری بر روی گیرنده‌های دیجیتال قرار گرفت و اکنون با تعهد پخش ۴ ساعت برنامه تولیدی در میان دیگر شبکه ‌های تازه تأسیس سیما بیشترین حجم تولید را به خود اختصاص داده است.

پخش تصاویر جذاب از مناطق دیدنی کشورهای دیگر، پخش تصاویر ارسالی مخاطبان در بخش نسیم شما، گزیده‌ای از برنامه‌های طنز پخش شده سیما و گزارش‌هایی از مردم و لطیفه‌گویی از دیگر بخش‌هایی است که بر جذابیت این شبکه افزوده است.

شبکه «نسیم» قرار است ۱۷ اردیبهشت همزمان با سالگرد افتتاحش گلچینی از برنامه‌های جذاب پخش شده را به مخاطبان هدیه دهد.

برنامه «دست نزن جیزه» با موضوع مواد مخدر و نگاهی طنزگونه و نو به این معظل اجتماعی از بزنامه‌هایی است که این شبکه در دست ساخت دارد.

برنامه «هیجان در ساعت صفر» نیز از جمله برنامه‌هایی است که به صورت تأمینی تهیه شده و گلچینی از مسابقه‌های جذاب پخش شده از سیما را پخش می‌کند.

۱۲۹

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا