خانه / اسلاید / ۱۵۰ فیلم کوتاه از هنرجویان جشنواره فیلم «شهر» توسط سینماگران شاخص داوری می‌شود
تبلیغات

۱۵۰ فیلم کوتاه از هنرجویان جشنواره فیلم «شهر» توسط سینماگران شاخص داوری می‌شود

۱۵۰ فیلم کوتاه از هنرجویان جشنواره فیلم «شهر» توسط سینماگران شاخص داوری می‌شودReviewed by اینفوفا on May 11Rating:

اینفوفارسی :  ۱۵۰ فیلم کوتاه شهروندی که در پنجمین جشنواره شهر ساخته شده‌اند، در مرحله تدوین و صداگذاری هستند تا توسط داورانی شاخص از سینمای ایران بررسی شوند.shahr

به گزارش  اینفوفارسی  به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، کلاس‌های آموزش فیلمسازی شهروندی جشنواره از ۲۲ فروردین‌ماه به مدت یک ماه و با حضور حدود ۱۰۰۰ هنرجو در ۱۴ فرهنگسرای تهران برگزار شد و هنرجویان طی این دوره ۱۵۰ فیلم کوتاه ساخته‌اند.

این ۱۵۰ فیلم‌ کوتاه در قالب‌های ۱۳۷ ثانیه‌ای و با امکاناتی که جشنواره فیلم شهر در اختیار هنرجویان گذاشت، جلوی دوربین رفتند.

این فیلم‌ها که اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری هستند، توسط هیات داورانی شاخص از سینمای ایران بررسی و در ‌‌نهایت به پنج اثر برگزیده تندیس جشنواره فیلم شهر، دیپلم افتخار و یک دوربین فیلمبرداری اچ دی خانگی اهدا می‌شود.

این کلاس‌های آموزشی کارگردانی، فیلمنامه‌نویسی و تصویربرداری در ۱۴ فرهنگسرای تهران و با حضور بیش از ۱۰۰۰ هنرجو برگزار شده است.

پنجمین جشنواره بین‌المللی شهر تهران توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از سوم تا دوازدهم خرداد ماه به دبیری سیاوش حقیقی برگزار می‌شود.

۱۴۱

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا