خانه / اخبار موسیقی / سینا حجازی: قطعه «ببخشید عزیزم» غم نوستالژی همه آدم‌های دنیاست
تبلیغات

سینا حجازی: قطعه «ببخشید عزیزم» غم نوستالژی همه آدم‌های دنیاست

سینا حجازی: قطعه «ببخشید عزیزم» غم نوستالژی همه آدم‌های دنیاستReviewed by اینفوفا on Mar 11Rating:

جدید‌ترین اثر خواننده آلبوم «رویا» در فضای مجازی منتشر شد.سینا حجازی

به گزارش اینفوفا ، سینا حجازی که در سال ۹۴ نخستین آلبوم رسمی خود به نام «رویا» را ورانه بازار موسیقی کشور کرده است، جدید‌ترین تک قطعه خود را به نام «ببخشید عزیزم» را با موسیقی و ترانه‌ای از خودش منتشر و در اختیار دوستدارانش قرار داد.

این خواننده در حالی با حضور نوازندگانی چون بهزاد حسن‌زاده، داریوش بیژنی و آوای زیر صدای سارا اسلامی قطعه جدید خود را منتشر کرده است که درباره این اثر معتقد است: «قطعه «ببخشید عزیزم» غم نوستالژی همه آدم‌های دنیاست که فقط می‌خواهند شبیه خودشان باشند و نه هیچکس دیگری.»

او پیش از این نیز درباره فضای آثاری که ارائه می‌دهد نیز گفته بود: «دغدغه من بیشتر ترانه‌های اجتماعی است تا ترانه‌های عاشقانه. ترانه‌هایی که من اجرا می‌کنم یک نوع ترانهٔ کمدی – تراژدی است. من خودم مثل ریتم موسیقی‌هایم که شاد هستند آدم شادی هستم. موسیقی که من کار می‌کنم بر اساس سبک رِگِه است که یک نوع از سبک‌های موسیقی است. این سبک از موسیقی مربوط به امریکای جنوبی‌ست و روی ضد ضربه‌ها تاکید می‌کند و تاکید روی ضد ضربه‌ها باعث می‌شود که حالت شادی ایجاد کند و بیشتر مضامینش اجتماعی است. ترانه‌های موسیقی رِگِه بیشتر مضامین و موضوعاتی اجتماعی دارند.»

هم اکنون می‌توانید قطعه «ببخشید عزیزم» را از اینفوفا شنیده  و دانلود نمایید .

۷

1

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا