خانه / فیلم و سینما / در مراسم تجلیل از هفت هنرمند نگاره‌های چوبی؛ نگاره چوبی عزت‌الله انتظامی رونمایی شد
تبلیغات

در مراسم تجلیل از هفت هنرمند نگاره‌های چوبی؛ نگاره چوبی عزت‌الله انتظامی رونمایی شد

در مراسم تجليل از هفت هنرمند نگاره‌هاي چوبي؛ نگاره چوبي عزت‌الله انتظامي رونمايي شدReviewed by اینفوفا on Jul 9Rating:

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، عزت‌الله انتظامی بازیگر سینما و تلویزیون که در مراسم تجلیل از هفت هنرمند پیشکسوت نگاره‌های چوبی در مؤسسه فرهنگی و هنری اکو حضور داشت و از تابلو پرتره چوبی خود در نمایشگاه نگاره‌های چوبی این مؤسسه، رونمایی کرد.
انتظامی با رونمایی از تابلو پرتره چوبی خود گفت: دست هنرمند این اثر «محسن کاوه» را می‌بوسم که اثری به این زیبایی و ظرافت را خلق کرده است. 
این هنرمند که تاکنون سوژه بسیاری از هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی و سنتی قرار گرفته است، درباره تفاوت کار در سینما و هنرهای تجسمی و سنتی به فارس گفت: سینما بیشتر در معرض دید همگان است و چون تصویر است علاقه‌مندان بسیار بیشتری دارد و تماشاگرانش را مجذوب می‌کند، ولی با این حال افراد کمی می‌توانند در این عرصه ماندگار باشند.
وی با اشاره به تفاوت شهرت و محبوبیت ادامه داد: با ایفای نقش در چند کار تلویزیونی خوب می‌توان مشهور شد اما محبوب شدن متفاوت از مشهور شدن است و نیاز به گذشت زمان دارد تا این که تماشاگران سینما به خاطر اسم یک بازیگر سینما بروند.
این بازیگر توانای سینما با بیان علاقه‌مندی‌اش نسبت به هنرهای تجسمی و سنتی گفت: به دیدن این نمایشگاه‌ها بسیار علاقه‌مندم چرا که به ارتقاء بینش، تفکر و فرهنگ آدمی کمک بسیاری می‌کند.
عزت‌الله انتظامی در مراسم تجلیل از هفت هنرمند نگاره‌های چوبی، مقابل حضار قرار گرفت و از هنرهای چوبی به نمایش درآمده در این نمایشگاه به عنوان هنر جادوگری یاد کرد و گفت: با دیدن این آثار چوبی در شگفتم که چگونه این تصاویر و حجم‌ها با استفاده از چوب درختان پدید آمده است، به نظر من این نگاره‌های چوبی،‌ جادوگری‌های چوبی هستند که این چنین زیبا و ظریف در کنار هم قرار گرفته‌اند و تصاویر مختلفی را ایجاد کرده‌اند.

۴۲۱

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا