خانه / اخبار موسیقی / آلبوم EP علی اصحابی منتشر شد
تبلیغات

آلبوم EP علی اصحابی منتشر شد

آلبوم EP علی اصحابی منتشر شدReviewed by اینفوفا on Mar 17Rating:

اینفوفا – خواننده آلبوم «دیره» جدید‌ترین آثار خود را به صورت آلبوم EP منتشر کرد.Ali-Ashabi

به گزارش اینفوفا ، علی اصحابی جدیدترین قطعات‌‌اش را در قالب آلبومی EP برای انتشار در اختیار سایت قرار داده است. خواننده آلبوم‌هایی چون «دیره»، «کولاک» و…، در حالی اقدام به انتشار آلبومی اینترنتی کرده است که نوروز امسال اجراهای نوروزی مختلفی را در شهرهای مختلف کشور روی صحنه خواهد برد. اصحابی درباره این آلبوم در این گفتگو  خاطر نشان کرد ؛ « برای این آلبوم وقت و انرژی زیادی صرف شده است. دوستان هم لطف کردند و در زمان مقرر آثار را رساندند تا بتوانیم قبل نوروز آلبوم را در اینترنت منتشر کنیم.»

این خواننده پیش ازاین درباره این آلبوم به اینفوفا  گفته بود: «تصمیمم بر این شده که آثار جدید خود را در فضای مجازی و در قالب آلبوم EP منتشر کنم. چون به هر حال مخاطب موسیقی این روز‌ها در فضای مجازی است و توجیه صحیحی در انتشار فیزیکی آلبوم موسیقی وجود ندارد. چهره‌های زیادی به من افتخار داده‌اند و در آلبومم هستند. جناب عبدالجبار کاکایی، مهرزاد امیرخانی، کوشان حداد، پازل، امیر حیدری، کاووس حسینی، فیروز ویسانلو، بهنام حکیم و… از جمله همکارانی هستند که در این آلبوم از حضورشان استفاده کرده‌ام.»

«آرامش، آغوش خالی، حواست کجاست، دوسم نداری» چهار قطعه علی اصحابی برای این آلبوم هستند. انتشار آلبوم‌های اینترنتی از چند سال قبل در حوزه موسیقی پاپ در کشور رواج پیدا کرده است و در رسالهای گذشته چهره هایی چون رضا صادقی، محسن یگانه، امیر عظیمی و… آلبوم های EP خود را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند تا بدین گونه با هزینه ای کمتر، آثارشان را در اختیار دوستدارانشان قرار دهند.

هم اکنون می توانید آلبوم EP علی اصحابی شامل چهار قطعه «آرامش، آغوش خالی، حواست کجاست، دوسم نداری» را به صورت اختصاصی در سایت اینفوفا بشنوید و دانلود کنید.

لینک دانلود

۴

5

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا