خانه / موسیقی / با آهنگسازی پیمان خازنی و خوانندگی وحید عسگریان زمزمه و نجوا منتشر شد
تبلیغات

با آهنگسازی پیمان خازنی و خوانندگی وحید عسگریان زمزمه و نجوا منتشر شد

اینفوفارسی – قطعۀ «زمزمه و نجوا» با آهنگسازی «پیمان خازنی» و خوانندگی «وحید عسگریان» منتشر شد. قطعه‌ای که آهنگساز آن معتقد است که تک تراک اجرا شده جا مانده و ادامۀ حلقۀ آلبوم «پنجره بگشای» است که نوستالژی زندگی انسان‌هایی را به تصویر می‌کشد که درفضای این اشعار زندگی و رشد کرده‌اند.photo_2016-07-20_17-52-32

او می‌گوید در مورد مولفه‌های پیش رو انتخاب‌های بسیار وجود دارد که می‌بایست با سطح جامعه امروز ارتباط برقرار کرده و حرکت موسیقی را به جلو فراخواند و دلیل آن امکان  پردازش در ملودی و وسعت ریتم  و بیان موضوع‌ها از دیدهای متفاوت است.

خازنی همچنین بر این اعتقاد است که در بعضی از اشعار، اخوان مانند خیام به هیچ می‌اندیشد وهمه چیز را در واقعیت‌های موجود جامعه می‌داند وانسان را از موهومات بیرون می‌کشد.

در این قطعه قانون و چنگ را «رابعه زند»، فلوت «حامد ملک»، کمانچه «شیما بلوکی‌فر»، سازهای کوبه‌ای «فرهاد صفری» و «حمید یوسفی» و «شایان یزدی زاده» نواخته‌اند؛ همچنین صدابرداری این اثر را «پیام سوری» برعهده داشته است.

خواننده:  وحید عسکریان
آهنگساز:  پیمان خازنی
نوازنده:  قانون و چنگ: رابعه زند – فلوت: حامد ملک – کمانچه: شیما بلوکی‌فر – سازهای کوبه‌ای: فرهاد صفری، حمید یوسفی، شایان یزدی‌زاده
صدابردار:  پیام سوری

۱۱

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا